Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Enerji

Beyler okuldan sonra çok bitik bir halde oluyorum. Bir spor yapiyim, bir şeylere çalışıyım diyorum olmuyor, uyuşup kalıyorum . Bunun için önerebileceğiniz bir şey var mı ?

uykunu 10-5/6 arasına çeksen daha güzel olabilir sabah 6/7 nin havası sonraki saatlerde yok.Bu arada kendine amaç edin, neden istediğini düşün yoksa istesen de yapamazsın.(seni harekete getirtecek bir amaç)

uykunu 10-5/6 arasına çeksen daha güzel olabilir sabah 6/7 nin havası sonraki saatlerde yok.Bu arada kendine amaç edin, neden istediğini düşün yoksa istesen de yapamazsın.(seni harekete getirtecek bir amaç)
Teşekkürler hocam birde bunu deneyim.

Ben Hasan Telatar'ın bi tarifini yapıyorum 200gr pirinç unu,100gr patates nişastası,vanilya,1lt süt,şeker veya tatlandırıcı ve kaynatıyorum.Puding gibi tüketiyorum 250/300gr kadar bir de d3 vitamini alıyorum bu aralar onun da etkisi var sanırsam baya enerjik oluyorum.Ama unutma sağlam bi idman insanı zaten hem mutlu hem de enerjik hissettirir.

Yatma saatini düşürmeye çalış çok işe yarar ve eve geldiğinde kendine bir kahve yap

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8