Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

epilasyoncular ve tüküren deli

merhaba millet bu ğün ildışından bir vingman ile tanıştım biraz oturduk sohpet tanışma derken .sahaya indik o baya tecrübeli benim ilk saham. Her neyse saha indik ben: "kanki bunlara yürüyelim " o:"yok olm bunlar olmaz " tam giderken kızın elindeki epilasyon kağıdına elimi uzatıp "bana bir tane versene" kız "bu erkekler için değil" arkadaş:"kız arkadaşı için bakıyor" ardından muhabbeti açtık nerelisin vs bir baktım arkadan bir deli koşarak gelip kızın yüzüne tükürdü kız çığlık attı ve koşarak merdüvene cıktı .Liderlik yapıp kızı kurtarayım dedim ve gidip polis çağırdım polisin sikinde değildi sonra geri döndümki arkadaş kızı pişiriyor yaşını sordu ben tahmin edeyimmi dedim "23 " "doğru"eliyle omzuma vurdu. Devam ettik muhabbete arkadaş" ozaman bir kahve ısmarla" kız "yok" olmaz dedi ve uzaklaştık oradan.Bu kadar nasıldı bilmiyorum benim ilk sahamdı.

Vingman dediğin şey ne oluyor bilmiyorum açıkçası ama yaptığın şeyleri hep bir kalıba bağlıymışsın gibi yapmışsın, sal kardeşim ana amacın özgüvenli istediğini elde eden adam olmaksa konuştuğun konular yaptığın şeyler doğal ve sana özel olsun.

aga karı kız boşya matematik bana daha çok zevk veriyor 😄Vallaha bak dışarı çıktım kızlarla konuşuyorum felan heyecan 0 bi çekim hissetmedim kızlar baya bizi kestiler .Avm de yemek yerken ben tabağı bırakmaya gittim 4 tane kız gurubu beni sormuş arkadaşa ,masaya döndüm hiç cevap vermek gelmedi içimden ,bizimle niye konuşmuyor diyerek ,yemeklerini yiyip gittiler

Son düzenleme:
aga karı kız boşya matematik bana daha çok zevk veriyor 😄Vallaha bak dışarı çıktım kızlarla konuşuyorum felan heyecan 0 bi çekim hissetmedim kızlar baya bizi kestiler .Avm de yemek yerken ben tabağı bırakmaya gittim 4 tane kız gurubu beni sormuş arkadaşa ,masaya döndüm hiç cevap vermek gelmedi içimden ,bizimle niye konuşmuyor diyerek ,yemeklerini yiyip gittiler
Kedi ulaşamadığı ete mındar dermiş.

Hayal dünyasında herkes onu kesiyor, herkes ondan hoşlanıyor, onu harika buluyor sanan bir liseli sanırım. Yanıldıysam affola

Yok olay gerçekte bilmiyorum çok basit geldi kızların direk açılması böyle yapınca heyecan alamadım bende heralde karı kız olayı bumuydu lan dedim içimden

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8