Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Ergen bir çift olarak tavsiyenize ihtiyacım var.

Öncelikle merhabalar,
Dün gece kız arkadaşımla mesajlaşırken bir anda bakireliğin önemi hakkında konu açtım(önemsizliğini savundum :d)
Ordan konu cinsellikten açıldı ama tamamiyle seksten değildi çünkü ikimizde s*ks konusunda deneyimsiziz ama prezervatifler,azgınlıktan alınan zevkten vs. konuştuk. İnce işler kanalından Özgür abi sayesinde çok fazla şey biliyordum bu konular hakkında ve bu konu hakkında bu kadar fazla şey bilmemin kızın daha da ilgisini çektiğini düşünüyorum kendisi sorular sormaya başladı çünkü kadınlar hakkında :d
Gerçek hayatta bu konuyu ilerletmeli miyim?Öpüşmekten ileri gitmeli miyim ? Nasıl bir yol izlemeliyim? (Evet şuan bunlar nasıl soru amına koyım ? falan diyo olabilirsiniz ama ikimizde henüz 18 yaşında değiliz ben 17 kız 16 sizce öpüşmekten ileri adım atmalı mıyım ?
Kız cinsel anlamda senin üstünlüğünü kabul etmiş. Yani bu konuda sana güveni artmıştır muhtemelen. Baş başa kaldığınız zamanda öpüşmeyle başlarsın. Kızın burun deliklerinin büyüdüğünü, hızlı nefes alıp verdiğini farkedersen veya kendi hislerine dayanarak, kızın kızıştığını hissedersen elini hafiften vücudunda gezdirip tepkisine göre zaten gerisini halledersin. Benim de sana bir sorum olacak. İnce işler kanalına aboneyim ama videolarını çok izlemiyordum. Hangi videolarını izlememi tavsiye edersin veya zaman harcamama değecek kadar işe yarar şeyler mi söylüyor?

Kız cinsel anlamda senin üstünlüğünü kabul etmiş. Yani bu konuda sana güveni artmıştır muhtemelen. Baş başa kaldığınız zamanda öpüşmeyle başlarsın. Kızın burun deliklerinin büyüdüğünü, hızlı nefes alıp verdiğini farkedersen veya kendi hislerine dayanarak, kızın kızıştığını hissedersen elini hafiften vücudunda gezdirip tepkisine göre zaten gerisini halledersin. Benim de sana bir sorum olacak. İnce işler kanalına aboneyim ama videolarını çok izlemiyordum. Hangi videolarını izlememi tavsiye edersin veya zaman harcamama değecek kadar işe yarar şeyler mi söylüyor?
KISA KISA
Bu playlist belki yardımcı olabilir dostum. Her videosunu izle demiyorum bende izlemedim zaten,başlıkları incele ilgini çeken veya sık sık muhabbeti geçen bir konuysa aranızda gir bak ama bi çoğu bir anda açılabilcek konular değil eğer konusu açılmışsa falan konu hakkında bilgili gözükmek veya konuyu istediğin yere çekmek için yardımcı olabilir.Bende tam olarak hangi videolarını izlediğimi hatırlamıyorum hatta ben direk videoların tümüne bakıp başlığı dikkatimi çeken,bi yerlerde kullanabileceğim,konuşabilceğim konulara bakıyorum yoksa bi videosunda çook derin bilgilerde veriyor biyoloji öğretmeni gibi gezmeyede gerek yok.Dediğim gibi bu playlist sadece küçük bilgiler veriyor. Bence direk tüm videolarına gir küçük küçük göz gezdir videoların başlığına bak. Çünkü o başlıktaki konuya gelene kadar küçük küçük kullanabileceğin bilgiler veriyor.

KISA KISA
Bu playlist belki yardımcı olabilir dostum. Her videosunu izle demiyorum bende izlemedim zaten,başlıkları incele ilgini çeken veya sık sık muhabbeti geçen bir konuysa aranızda gir bak ama bi çoğu bir anda açılabilcek konular değil eğer konusu açılmışsa falan konu hakkında bilgili gözükmek veya konuyu istediğin yere çekmek için yardımcı olabilir.Bende tam olarak hangi videolarını izlediğimi hatırlamıyorum hatta ben direk videoların tümüne bakıp başlığı dikkatimi çeken,bi yerlerde kullanabileceğim,konuşabilceğim konulara bakıyorum yoksa bi videosunda çook derin bilgilerde veriyor biyoloji öğretmeni gibi gezmeyede gerek yok.Dediğim gibi bu playlist sadece küçük bilgiler veriyor. Bence direk tüm videolarına gir küçük küçük göz gezdir videoların başlığına bak. Çünkü o başlıktaki konuya gelene kadar küçük küçük kullanabileceğin bilgiler veriyor.
Eyvallah sağolasın en kısa zamanda göz gezdirip izlemeye başlarım videoları

Brom şimdi yorumları falan okumadım uylum gelsin diye geziniyordum. Bozmak gibi bir hata yapmadıysan beni iyi dinle.

İleriye gidin yiyişin, sevişin, oral yapın, hatta anal yapın, sürtünün, amuda kalkın, çiftetelli oynayın her boku yiyin ama BEKARETİNİ(KIZLIK ZARINI) BOZMA.

Gerçi aslında bekaretini almış oluyorsun aslında saydıklarımı yaparak ama bizim ülkede incecik bir zar daha değerli.

Eskiye girmeyi sevmem ama çok amcık reddettim sırf bu boktan toplumun töresi yüzünden.

Ama böyle bir hata yaparsan riskleri çok.

1-Ailesi sevgili oldupunuzu öğrenir, test yaptırır, bakire olmadığı çıkar, dava açarlar SIÇARSIN

2-Kızla aranız bozulur şikayet eder SIÇARSIN

3-Seni sevmeyen biri bu kıza tecavüz etti diye şikayet eder sıçarsın

Gibi gibi uzar. Tanıdığım birinin başı bu iftiradan çok ağrıdı ondan bu konuya çok dikkat ederim.

Böyle bir konudan polise bir şikayet bile gelse olay kamu davasına dönüyor ve sittin sene kaçamıyorsun.

Hem toplumun yapısı gereği hem de hukuk sisteminin boktanlığı yüzünden hiç birşey olmasa bile ceza yiyebiliyorsun.

Bize sormak yerine istersen bir yasalara bak. Aklına bile getirmezsin.

Gerçi iki reşit olmayan birisi yargılanamayabilir deniyor ama ailesi bunu öğrendi diyelim. Kızı zprlayarak istedikleri gibi başını sıkıntıya sokabilirler.

İki dakikalık zevk için yapma dostum. Olmaz deme, olursa hayatın kayar.

Üstüne etiket gibi yapışır millet senin 17 yaşında olmana bakmaz süvyancı der. Döverler. Dışlarlar.

Ceza almadan yırttın desek bile ailesi seni rahat bırakmaz.

Acı ama gerçek. Biz ne kadar alfa(!) olsak da burası Türkiye. Red Pill yurtdışından gelen ithal bir akım öğreti. Dolayısıyla oyun yurtdışının sosyo-kültürel yapısına göre işliyor.

İnternette iftira ile yıllara bu konu yüzünden hapis yatan insanların yazıları var bir oku. Öyle karar ver.

(Not: Bu arada kamu davası olsa kız kendi isteği ile ilişkiye girdiğinizi beyan etse bile yine yırtamıyorsun, çünkü davacı kız olmuyor etik, toplum ahlakı vs gibi oluyor.)

Arkadaşlar konu hortlatılmış ben de güncelleme getiriyim.
Öpüşmekten ileriye gidebildik kızın bekaretini almadım bekaret konusu yüzünden ben de çekiniyorum kız arkadaşım da çekiniyor çok arada kaldık bu durum yüzünden.
Zaten patlatmak gibi bi niyetim de yok.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8