Alfaloji Forum

Aramıza katılarak diğer forum üyeleriyle etkileşimde bulunabilir, fikirlerini beyan edebilir ve paylaşım yapabilirsiniz. Üstelik foruma üyelik kısa bir süre için ücretsiz.

Erkek Adam Olmak Ders - 4 || Bana İlgini Göster! || İlgi Pazarlığı

Önceki Dersler
Erkek Adam Olmak Ders - 1 || Hayaller ve Tutkular || Hayal Yolu ve İş Yolu
Erkek Adam Olmak Ders - 2 || Daima İleri! || Kafanızdaki Ucube
Erkek Adam Olmak Ders - 3 || Tüm Suç Benim || Mea Culpa

İlgi Pazarlığı

Don Juan dedi ki "Bir erkek, İLGİ SATIN ALMAYA ÇALIŞMAZ!"

Öğrenen Çocuk, Don Juan'ın kapısını tıklattı. Don Juan "Gir!" diye bağırdı.
Öğrenen Çocuğun kafası karışmış, sorunları var gibiydi.
Penguen gibi yavaşça yürüyerek Don Juan'ın karşısındaki sandalyeye oturdu.

Öğrenen Çocuk: Don Juan!

Don Juan: Söyle çocuk.

Öğrenen Çocuk: Bir kadın var ve bu kadının bana ilgisi olduğunu, benden hoşlandığını düşünüyorum ama bu kadın, ilgisini ve sevgisini bana tam olarak göstermediğini düşünüyorum. Bana olan ilgisini nasıl yükseltirim? İlgisini göstermesini nasıl sağlarım? Kadınlarla ilişkilerim çok kötü sayılmaz ama şuana kadar birlikte olduğum kadınların saf ilgisine tamamen sahip olamadım. Bana akıl ver lütfen.

Don Juan: Demek kadınlarda ilgi, arzu yaratmak istiyorsun? Ya da mevcut ilgi ve arzularını açığa çıkarmalarını sağlamak istiyorsun? Öyle mi?

Öğrenen Çocuk: Evet Don Juan!

Don Juan: O zaman şunu iyi bil çocuk. İlgi ve arzu yoktan var edilemez. Olmayan ilgiyi ve arzuyu kazanmaya çalışmak veya var olduğunu düşündüğün ilgi ve arzuyu açığa çıkarmaya çalışmak bir ERKEK ADAM için zaman kaybından başka bir şey değildir.

Öğrenen Çocuk:
Peki ne yapmamı önerirsin Don Juan?

Don Juan: Sana ilgisi ve arzusu yetersiz gelen kadınların gitmesine izin ver. Vakit kaybetmeyi bırak.

Öğrenen Çocuk:
Ama ya benden gerçekten hoşlanıyorsa ve bana olan ilgisini açık açık göstermekten çekiniyorsa? Veya kendine göre bir teknik, taktik uyguluyor olamaz mı? Kendini ağırdan satmak, zor kız imajı çizmek istiyor olamaz mı?

Don Juan: Evet olabilir.

Öğrenen Çocuk: O zaman ben de sabırlı olmasını bilsem. Ve onun bana yavaş yavaş açılmasını beklesem bu mantıklı olmaz mı?

Don Juan:
Bana bak çocuk. Eğer bir kadın, henüz ilişkinin başında, ilk temastan itibaren sana olan ilgisini açık olarak göstermiyorsa seni hak etmiyordur. Bu kadar basit! Evet taktik uyguluyor olabilir. Belki sana gerçekten ilgisi de vardır. Kendini ağırdan satmak, zor kızı oynamak istiyor da olabilir. Haklısın. Ama sana taktik uygulayan, kendini ağırdan satan, zoru oynayan, ilgisini gizleyen kadın da seni hak etmiyordur. Üzgünüm bu şekilde ilgisini yetersiz gördüğün kadınları elerken belki de sana gerçekten ilgisi, arzusu olan kadınlar da arada kaynayacak. Ama yapacak bir şey yok. Bırak gitsinler. Onlarla pazarlık yapacak vaktin yok. Onların ilgisini, arzusunu kazanmaya çalışmak için vaktin yok.

Öğren Çocuk:
Anladım Don Juan! Teşekkür ederim. Bundan sonra kadının ilgisi ya vardır ya yoktur. Nedenlerini, sebeplerini sorgulamak ERKEK adamın işi değildir. Bu kadının sorunudur. Bizim değil!

Don Juan:
Aferin çocuk. Çok hızlı öğreniyorsun. Olay bu kadar basit ve kısa işte. Artık "Bana İlgini Göster!" diye ağlamak yok.

--------------------------------------------------------------------------------
(Devamı gelecek. Yorumlarınızı esirgemeyin dostlar.)
--------------------------------------------------------------------------------
Beşinci Yazı Geldi(BU YAZI DİZİSİNİN FİNAL YAZISI): Erkek Adam Olmak Ders - 5 || Maskülenite Düşmanları || Androjen Fabrikası

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Son düzenleme:
Doğru abi piyasada kız mı yok niye zor kızla zaman kaybedeyim ki... İstemiyorsa KENDİ KAYBEDER

Reis bu konular bittiğinde YAZILARIM adı altında bir başlık açarsan arada sırada girip bilgilerini tazelemek isteyenlere yardımın dokunur.

bu ne biçim bi yazı dizisi aq ? her yerde zaten böyle hayal satan pezevenkler mevcut? kim okusun bunca şeyi? ülkede yıkıktan geçilmiyor Allah'ın emri olan 3 temel kuralı yerine getirin yeter hadi bakıyım kolay gelsin öpüldünüz 😘
"Allah'ın emri olan 3 temel kuralı yerine getirin yeter." AHAHAHA. Olm hönkürdüm ani yapmayın şunları bari :D

Dostum 2 yazı serin tüm blogdaki yazıların yerini almış basit ve kalıcı bir şekilde işlemişsin böyle devam edersin umarım.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8