Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

'erkek' kanalı kepazeliği

Bu gün , youtube 'de podcast dinlerken 'erkek' kanalı diye bir kanala denk geldim , gelmez olaydım.Hayatımda gördüğüm en sünepe insanlar olma potansiyelini taşıyan bir gurup 'erkek adam eşcinsel olabilir , kadınların g*tunu yalayın ' gibi tavsiyelerde bulunuyorlar.Takip eden var mı bilmiyorum ama yaptıkları iş o kadar mide bulandırıcı boyutlara ulaşmış ki sizi uyarma gereği duydum.Eğer bu tip insanlardan tavsiye alırsanız askerde çok dayak yersiniz , haberiniz olsun.

Ben artık gerçekten saygı duymadığım hiç bir insanın ne önerisini dikkate alırım ne tavsiyesini, Ne de düşüncesini. Biz zamanında her araştırdığımız her öğrendiğimiz, Her duyduğumuz şeyi gerçek sandık. Hayat ise gel ben sana gerçekleri öğreteyim diye cevapladı :)

Bu gün , youtube 'de podcast dinlerken 'erkek' kanalı diye bir kanala denk geldim , gelmez olaydım.Hayatımda gördüğüm en sünepe insanlar olma potansiyelini taşıyan bir gurup 'erkek adam eşcinsel olabilir , kadınların g*tunu yalayın ' gibi tavsiyelerde bulunuyorlar.Takip eden var mı bilmiyorum ama yaptıkları iş o kadar mide bulandırıcı boyutlara ulaşmış ki sizi uyarma gereği duydum.Eğer bu tip insanlardan tavsiye alırsanız askerde çok dayak yersiniz , haberiniz olsun.
Yanlış hatırlamıyorsam geçen sene idi. Redpill akımının ne kadar boş olduğunu açıklıyordu ayrıca kanaldaki kişilerin ses tonu, beden dili kullanımı ve düşünce yapıları her şeyi açıklıyor. Feminizm destekçisi, erkek düşmanı kanalı.

Bu kadar boş ve feminen bir kanal olamaz. Birde bu kanalın tavsiyelerini uygulayan insanlar var. Ha ben meriç olmak istiyorum diyorsan izleyebilirsin. Çünkü kız tavlama videolarında meriçliğin kitabını yazmışlar. Sadece bu kanal olsa neyse daha onlarca erkekleri zehirleyen youtube kanalı var.

Boşuna okumayın forumu kendiniz olun yeter ya. :D,

Dediği şey doğru ama kendisi olamayan bir insan yapay olmaya mahkumdur. Yapay bir insanın çekici hiç bir yanıda yoktur.
Kopyala-Yapıştır bir insan olarak ve başkasının dediğini uygulayarak hiç bir yere gidemezsiniz. Eninde sonunda patlarsınız. Ben bu dediğimle şunu demiyorum elbette yeni görüşlere ve fikirlere açık olun ama gidipte o başarı elde etmiş bende uygulayayım derseniz sonunuz hüsran olur. Her ilişki kendine özeldir, Her insanın yapısı da farklıdır. Her düşünce yapısı her dişi de işe yaramaz. Buradan bile anlamanız gereken şey nabza göre şerbet vermeniz gerektiği ama asıl soru şu ki kadın avcısı mı olmak istiyorsunuz? Yoksa tek bir dişi olsun beni her açıdan mutlu etsin uzun ve ciddi ilişkim olsun bana yeter ben zaten kendimi geliştiririm mi diyorsunuz? İşte bu sorudan sonra yol ayrımı çıkıyor.

Ben bu kanalı ilk defa senin attığın yorum ile izledim. Ama adamın dediği şeyler doğru. Olgunlaşmış bir erkeğin evrimidir. Elbette her insanın yanlış bilgileri olabilir. Önemli olan onu olduğu gibi almamak. Tüm öğretileri bilin ama birebir uygulamamak gerekiyor. Yapaylık insan doğasına terstir. Olmaz yani o ilişkide ne güven kalır, Ne de samimiyet. Gerçekçilik hiç kalmaz.

Taklit olmak yanlış haklısın. Ama ironik olan kısım redpille kendimizi bulmaya çalışmamız. Dizilerde, filmlerde ve reklamlarda bizi kendi benliğimizden uzaklaştırdılar. Bizim eksik olduğumuzu söylediler eksikliğimizi gidermemiz için ürünler sattılar. Filmlerdeki kurgu kız tavlama taktikleriyle başarılı olabileceğimize inandık. Hep iyi çocuk olduk ve başarısız olduk. Kadınlardan tavsiye aldık hep köle olmamızı istediler. Kadınları kötülemiyorum yanlış anlamayın. Biz redpille kendimiz olmaya çalışıyoruz. Önemli olan özümsemek yoksa ayrıntalara takılırsak taklit oluruz. Yapay oluruz. Ama biz zaten yapayız.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8