Alfaloji Forum

Sitemize hoş geldiniz.

Erkeklere tavsiyeler

Wolwerine

Ayın En Aktif Üyesi
Fizik yapın.
Para kazanma yeteneğinizi geliştirin.
Erkek adam ister ve alır.
Hayatınızı yaşayın. İnsanlar çocukluğundaki mutluluğu ve eğlenceyi koruyabilen insanları severler.
Her durumda eğlenmeye bakın. Siz kendi eğlencenizi düşünürseniz aynı zamanda mutlu ve enerjik gözükeceksiniz.
Bu insanlar tarafından direk fark edilir.

Erkek adam istediğini alır. Kural bu ne istiyorsanız gidin onun için ne engel varsa aşın. İstediğiniz şeyi kararlı bir şekilde ve çok isteyin. İstediğiniz şey için erken kalkın.
Bu kuralda sizin istediğiniz ne olursa olsun almanıza yardımcı olacak.
Hepsi bu kadar
playlist yaptım isterseniz bir bakarsınız: https://open.spotify.com/playlist/6IiAohNUArhsS2VrKSSOHS?si=ec350f1071944cb6

Sonradan aklıma geldi karı gibi fazla düşünmeyin. Tek bir kadına fazla anlam yüklemeye başladıysanız tabak çevirin.
Hiç bir kadını 5 dakikadan fazla düşünmeyin.
En önemlisi ise hayatınızı ve neyi ne yapacağınızı başkalarına sorarak öğrenmeye, yapmaya çalışmayın.
Kendi kafanıza göre yapın. Sizin sevgilinizi nasıl öpeceğinizi biz söyledikten sonra sizin öpmüş olmanız size iyi hissetirmeyecektir.
Ancak kendi başınıza bir şey yaptığınızda ve başarılı bir noktaya geldiğinizde bu size iyi hissetirir.
Nasıl yapmak istediğiniz sizin arzunuzda gizli. Risk almaktan korkmayın, aldığınız riskler sizin yaşadığınız hayatı büyük ölçüde belirleyecektir.
Çünkü risk ne kadar büyükse kazanç o kadar çok olur. Masaya neyiniz var neyiniz yok koyardım ben sizin yerinizde olsaydım.

Tavsiyeleri verdim gerisi sizde. Sevgilinizi nasıl öpeceğinizi, nasıl sevişeceğini internette tanıştığınız adamlara sormayın.
Herşeyi insanlara veya bu konularda iyi olduğunu düşündüğünüz birine sorarak öğrenmeye çalışmayın.
Araştırın.
El sikiyle gerdeğe girilmez.
Detaylı öğrenmek istediğiniz konuların kitapları var. Kitap okuyun. Okuduklarınızın daha kalıcı olmasına yarayacaktır.
Çünkü para veriyorsunuz mecburen okuduğunuz şeyin değerli olduğunu düşünüp, üzerine düşüneceksiniz bu da öğrendiğiniz bilgileri iyice kalıcı yapacak.

Kadınlarla ilgili biraz daha öneride bulunacağım.
Eğer mesajlaşmada kız sadece random attıysa görüldü atabilirsiniz.
Saygısızca harketleri ve kızın ilgisizliğini zaman ve ilgi yatırımını keserek cezalandırın ve başka kızlara yazın/yürüyün.
Gerçek hayattaki oyun veya sosyal medya oyunu fark etmez. Kızın size olan ilgisi düşükse, size karşı saygısı az geliyorsa başka kızlara yürüyün.
Yeri geldiğinde kızıp götünün üstüne oturtun yeri geldiğinde altan alın kadınları. Çoğunlukla 1. tavır daha iyidir. Denge açısından ufak şeyleri altan alabilirsiniz.
İlgi düzeyiniz 1/1 asla kızın ilgi düzeyini geçmemeli ana kural bu kız 4 cümle kurduysa sen 2 cümle kur ve sus.
Mesajlaşmada da bu geçerli kız 2 mesaj atıyorsa 1 mesaj at veya 1 mesaj atıyorsa 1 mesaj çek. Fazlasını yapma.
Geç görmek çoğu zaman işe yarar. Kızı ne kadar umursamazsanız o kadar sizi zor ve değerli görüyor. (Aklınızda bulunsun)
Kızlara romantik ilgi ve cinselliğinizden korkmadan yaklaşın.
Dostlar kitap okuyun. Tecrübe edinmeye çalışın. Daha hızlı ve daha çok şey öğrenirsiniz. Hatalarınızdan da öğrenirsiniz.
Gerçek hayatta kızların numarasını almayı ve buluşma ayarlamayı alışkanlık haline getirmeye bakın.
Kino yapmayı unutmayın.
Tavsiyeleri uzatsam uzatırımda en önemli olduğunu düşündüğüm önerileri yazmış bulundum.
Belki bunları çoğumuz biliyor belki de bilmiyor neyse ne önemi var. Okuduğum kitaplarda bile çoğu şeyi biliyorum. Ama bazen aynı şeyi farklı bir cümle ile veya farklı birinden duymak bile etki yaratabiliyor üzerimde. Bunun yanı sıra çok fazla aynı şeyleri görsemde okurken, farklı bir kaç şeyde oluyor öğrendiğimiz ve onları kendi hayatımıza adapte etmeye çalışıyoruz bir şekilde. Bu mantıkla yazdım. Zaten okumanız çok sürmez. Görüşmek üzere.

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8