Alfaloji Forum

Aramıza katılarak diğer forum üyeleriyle etkileşimde bulunabilir, fikirlerini beyan edebilir ve paylaşım yapabilirsiniz. Üstelik foruma üyelik kısa bir süre için ücretsiz.

Erkeklerle nasıl geçinmeliyiz ?

Katılım
16 Temmuz 2018
Mesajlar
198
Tepkime puanı
161
Yaş
20
Şehir
Ankara
Ulan bütün ezikler erkejlerin yanında rahat oluyor kızların yanında eli kolu birbirine giriyor bu olay bende tan tersi.Hemcinslerime takılmayı sevmiyorum ve hiç erkek arkadaşım yok şuan.Bu durumu yorumlar mısınız ?
 
Katılım
11 Ağustos 2018
Mesajlar
1,019
Tepkime puanı
1,390
Şehir
İstanbul
Açikcasi erkeklerle aram kotü zaten çocukluktan beri işlerimi kendim yapıyorum erkrk arkadadasım çok olmadı
insanlara karşı bir olumsuz duyguların var bende de öyle sadece kızlara ilgi duyuyorum biraz o kadar. hayatta fazla ilgi görmemişsin erkeklerden. gerçek dost çıkmamış karşına. aynı durumdayız dostum.
 
Katılım
5 Eylül 2018
Mesajlar
155
Tepkime puanı
177
Şehir
İzmir
erin yanında rahat oluyor kızların yanında eli kolu birbirine giriyor bu olay bende tan tersi.Hemcinslerime takılmayı sevmiyorum ve hiç erkek arkadaşım yok şuan.Bu durumu yorumlar mısınız ?
Ben de sevmiyorum. Onlar ise ısrarla davet ediyorlar.
Ama neden üzerime düştüklerini anlıyorum. Erkekler arasında güçlü kuvvetli erkekler her zaman ilgi çekicidir, herkes onunla arkadaş olmak ister. Benim yanımda kendilerini daha güvende ya da huzurlu hissediyorlar ama ben duyguyu erkeklerin değil, kızların yaşamasını isterim.
Erkeklerle otururken sıkılıyorum. Muhabbetler belli genelde; maç, seks, penis boyu, kızın bacak arası...Ben bu tarz şeyleri konuşmaktan ziyade, kızlarla yaşamayı tercih ederim.

Kızlarla takılmayı seviyorum ama henüz alfa erkek değilim. Yani henüz olamadım. Kızlar konusunda bir yere kadar gidip orada fren yapıyorum genelde.

Yani erkeklerle takılmayı ben de pek sevmiyorum ama kızlar konusunda da maalesef ilerleyemedim henüz.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst