Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Erken boşalma sorunu

Mast ile s*x arasında dağlar kadar fark var. Duzenli bir s*x hayatın olduğunda boyle sorunların kalmaz moruk.
Tahmin ediyorum, ancak biliyorsunuz bizim türk kızlarında biraz evlenmeden olmaz kafası var. Benimki de pek acele etmek istemiyor. Bu şekilde sevişmeyle götürüyorum şimdilij :d

Yaşanan ilişki sırasında her şey bambaşkadır. Muhtemelen senin yaşlarındayken yaptığım hataların aynısını yapıyorsun. İlk başta sakin kal, eğer gerçekten büyük bir problemin olsaydı, kızla sevişirken p*nisine dokunmamana rağmen sadece kumaşa sürtmesiyle bile boşalabilirdin. Kendini s*kse alıştırmaya bak... Peki bu s*ks yapmadan nasıl mümkün olacak? Hemen açıklıyorum canımcım; S*ks sırasında hiç durmadan makine gibi sadece boşalmaya odaklanmazsın. Mesela baktım kıpırdanma oluyor, sinyaller çakmaya başlıyor, p*nisimi içeriden çıkartıyorum ve kadını marifetli ellerime bırakıyorum. Tabii dilimdede bunu destekliyor, kadının haritasını çıkartıp üstünde seyahat ediyorum. Böylelikle motorumu soğutuyorum. Tabii birde kondom olayı var, emin ol kondom taktığında anlayacaksın. Kondom bir tık hissini aldığı için o da yardımcı oluyor. Masturbasyon yaparken de s*x sırasındaymış gibi, baktın sinyaller çakmaya başlıyor, o zaman elini çekiyorsun ve biraz beklemeye başlıyorsun. Zamanla zaten vücudun buna alışmaya başlıyor, seni desteklemeye başlıyor. Birde masturbasyonu hızlı yapma.
Tamamdır dikkate alacağım teşekkür ederim

Bunun sebebi tamamen psikolojik aslında,mastürbasyon yaparken yakalanmamak için hızlı bir şekilde yaptığın için beyin kendini hızlı boşalmak için kodlamış olabilir,benim tavsiyem rahat bi yer de yapıcaksan yap ve fazla hızlı yapmamaya çalış anın tadını çıkarmaya bak, ayrıca Kegel egzersizleri fazlasıyla işe yarıyor yapmanı tavsiye ederim.

Bunun sebebi tamamen psikolojik aslında,mastürbasyon yaparken yakalanmamak için hızlı bir şekilde yaptığın için beyin kendini hızlı boşalmak için kodlamış olabilir,benim tavsiyem rahat bi yer de yapıcaksan yap ve fazla hızlı yapmamaya çalış anın tadını çıkarmaya bak, ayrıca Kegel egzersizleri fazlasıyla işe yarıyor yapmanı tavsiye ederim.
16 yaşıma kadar hep yapıyım da bitsin modunda yapıyordum. Hatta uzun sürdüğünde yorulup hadi bit artık falan diye düşünüyordum :dd O zamandan kalma bir şey bu. Dediğin gibi artık rahat yerde, rahat rahat yapıyorum. Nadir de olsa kız yapıyor zaten. Kegel egzersizlerini deneyeceğim.

kanka ben mi öğreteyim amk kıza çektireceksin yada ver ağzına kızın götten gir amk hiç mi bilmiyorsun lan ancak çeke çeke sevişme yaparsın

kanka ben mi öğreteyim amk kıza çektireceksin yada ver ağzına kızın götten gir amk hiç mi bilmiyorsun lan ancak çeke çeke sevişme yaparsın
Zamanı gelince hepsi olacak. Şimdiden yok götten gireyim yok ağzına vereyim dersem korkup istemez. Yaklaşık 1 ay oldu, ilk başlarda pantolonun üstünden bile dokunmak istemiyordu çekiniyordu. Her buluşmada bir tık seviye yükselttim bu şekilde yavaş yavaş olunca kız da razı oluyor.
Ayrıca dedim zaten ortam müsait olduğunda kız çekiyor. Bir haftaya saksoya ikna ederim.

Mastürbasyondan kurtulmaya bak, düşünmenin de etkisi var zihnini iş üzerindeyken şartla böylelikle daha uzun sürebilir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8