Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Eski Flörtüme Yazdım

Beyler 3 gün önce eski flörtüme yazdım aradan 2 sene geçmişti bununla flörtken gittim başkasıyla sevgili oldum ağzını açıp tek bir kelime dahi la etmedi o zamanlarda. Bende kızın karakterini falan özlediğimi fark edip yazdım güzel güzel konuşurken konunun tıkanacağı sıralarda İnstagramını kapatmıştı bunu söyledim bana direkt ‘Takipten ve takipçiden çıkartmasaydın kontrol etmek durumunda kalmazdın’ yazdı amk kaldım bende mal gibi yine konu değişikliğine gittim eskiye bir iki göndermede bulundum ‘KırmızıMarlboro beni bi sal’ yazdı amk ne diyeceğimi bilemedim bugün cevap verdim bende ‘Günaydın dün sızmışım iyi bi saldım hadi .d’ yazıp bıraktım aradan 3 saatten fazla zaman geçti bişi yazmadı lan kızında açıkcası üstüne gitmeden konuşmak istiyorum tekrardan kafa kızdı aslında. 2 gün boyunca güzelce konuşup dün gece tabiri caizse belamı sikti n’apabilirim

Kadınların hepsi erkeklerin ne madar yokluk içinde olduğunun farkinda sen kırmızımarlboro ona yazanın tek sen olduğunu mu düşünüyorsun şuan winston dan tut tekel 2000 e kadar hatunun whatsapp ini patlamışlardır :D

Yazman iyi olmus atış talimi ama kız anlamış sen sigarasın ve şuanda çakmağın yok. Haliyle backburner a atmış ego tatmini kasıyor.

Şu sıralar off season böyle olması normal. Tabak çeveri. ssana black dragon blog u okumanı tavsiye ederim. Orada anlatıyor eski flortlere ne sıklıkla vursan en iyi sonucu alırsın diye.

Sıçıp batırdıktan sonra geri dönüş olmuyor. Kızın gözünde değerini düşürmüşsün, yazdıklarından kıza muhtaç profil çizdiğini hissediyorum. Kız ego tatmini yapmış, arkadaşlarında yazdığı gibi şu an tek konuştuğu erkek sen değilsin.

Çekimi oluşturamadıysan daha fazla batırmaktan ziyade ortadan kaybol, bu noktadan sonra oyunu döndermen zor ama ortadan kaybolmak çoğu zaman işe yarayan bir taktik. Kızı unut ve nextle, asla yazma sana ulaşabileceği yerlerden engelleme ama instagram gibi seni görebileceği mecralardan takipten çıkarak gözlemlemesini engelle. Ardından hayatına kaldığın yerden devam et.

Eski flört... aradan geçen 2 sene... Ne diyelim kardeşim. Eski konuları hiç açmaman gerekirdi. Sanki ilk kez tanışıyormuş gibi davranman lazımdı. Kız seninle ilgilenmediğini apaçık gösteriyor. 2 sene sonra aklına düşmüş, aklına düştüğüne emin misin? Aklınla değilde skinle düşünüyorsun gibime geldi. "Lan güzel kızdı ha, du bi yazayım." demiş gibisin. Ne diyorlar next mi... nextle.
Aslında aklıma düşmekten çok aklımdan çıkmadı bende tabii 1.5 senelik sevgilimden 1 aydan biraz fazla süre sonra ayrılınca yazma isteği duydum

Kadınların hepsi erkeklerin ne madar yokluk içinde olduğunun farkinda sen kırmızımarlboro ona yazanın tek sen olduğunu mu düşünüyorsun şuan winston dan tut tekel 2000 e kadar hatunun whatsapp ini patlamışlardır :D

Yazman iyi olmus atış talimi ama kız anlamış sen sigarasın ve şuanda çakmağın yok. Haliyle backburner a atmış ego tatmini kasıyor.

Şu sıralar off season böyle olması normal. Tabak çeveri. ssana black dragon blog u okumanı tavsiye ederim. Orada anlatıyor eski flortlere ne sıklıkla vursan en iyi sonucu alırsın diye.
Söylediğin kitaba bakacağım gün içerisinde aslında dediğin gibi sadece kırmızımarlboro değil winstonlar tekel 2000ler de yazmış ama aynı sigaraların arasındaki kalite gibi 2 sene evveline kadar kırmızımarlboro evresinde görebildiği tek flörtünün ben olduğumu çok iyi biliyorum şu an gözünde hangi sigarayım bilmiyorum ama kırmızı marlboro olmadığım kesin oralara bir şekilde tekrar çıkmam gerekiyor çıktığım gibi tüm kozlarını bildiğim için elden düşmem zor bir ihtimal aslında

Sıçıp batırdıktan sonra geri dönüş olmuyor. Kızın gözünde değerini düşürmüşsün, yazdıklarından kıza muhtaç profil çizdiğini hissediyorum. Kız ego tatmini yapmış, arkadaşlarında yazdığı gibi şu an tek konuştuğu erkek sen değilsin.

Çekimi oluşturamadıysan daha fazla batırmaktan ziyade ortadan kaybol, bu noktadan sonra oyunu döndermen zor ama ortadan kaybolmak çoğu zaman işe yarayan bir taktik. Kızı unut ve nextle, asla yazma sana ulaşabileceği yerlerden engelleme ama instagram gibi seni görebileceği mecralardan takipten çıkarak gözlemlemesini engelle. Ardından hayatına kaldığın yerden devam et.
Aslında son 2 mesaja kadar gayet güzel bir profil çizdiğimi düşünüyordum ama söylediğim şeyleri yazdığında o anki alkolünde etkisiyle mal gibi kaldım aon medajından sonra ‘niye tasman mı kısa geldi’ yazmak içimden gelsede karalterinden hoşlandığım için vazgeçtim başka bir kız olsa düşünmeden yazardım instagramda da şu an takipleşmiyoruz aslında hesabı da kapalı zaten tekrar açtığında istek göndermeyi düşünmüştüm ben açıkcası belki göz önünde bulunursam aklından çıkmam zor olur mantığı ile tabii flörtken bir anda sevgili yapıp takipten ve takipçiden çıkartmam beni büyük bir eksiye düşürdü bunun da farkındayım ama çıkılamayacak bir kuyu yoktur ya herhalde beşer şaşar sonuçta

Eksiye falan düşürmedi, olması gerekeni yaptın. Şu anda kıza karşı bir şeyler hissediyorsun, kaybetme korkusu var o yüzden rahat harekette edemiyordun, kızında geçmişten kalan öfkesi nedeni ile güzel bir oyun çıkaramadın. Hatalarını gözden geçirip yoluna devam et başka kız mı yok?

Eksiye falan düşürmedi, olması gerekeni yaptın. Şu anda kıza karşı bir şeyler hissediyorsun, kaybetme korkusu var o yüzden rahat harekette edemiyordun, kızında geçmişten kalan öfkesi nedeni ile güzel bir oyun çıkaramadın. Hatalarını gözden geçirip yoluna devam et başka kız mı yok?
Aslında evet çok büyük bir eskiye düşürmedi dediğin gibi doğru olanı yaptım tek sıkıntım bununla flörtken başkası ile sevgili olmam oldu ki açıkcası o karakterin bana düşmanıymışım gibi davranmasını beklerken bunu yapmadı. Aslında başka kız mı yok derken kesinlikle haklısın ama bu denemeyi burada bırakmak içimden gelmiyor bende körün *mı zorladığı gibi zorlama huyu var hiç sevmem aslında ama var yani hatalarımı gözden geçirip aynı kız üzerinde etki etme planım var konu değişikliğini sevmezdi mesela ama yaptığım saçmalıktan dolayı bunun üzerine gitmektense konuyu değiştirdim ve 2 gün boyunca güzel giden muhabbette son dakika golü yedim rövanşı olan bir maç mı burası muamma işte galiba

Aslında evet çok büyük bir eskiye düşürmedi dediğin gibi doğru olanı yaptım tek sıkıntım bununla flörtken başkası ile sevgili olmam oldu ki açıkcası o karakterin bana düşmanıymışım gibi davranmasını beklerken bunu yapmadı. Aslında başka kız mı yok derken kesinlikle haklısın ama bu denemeyi burada bırakmak içimden gelmiyor bende körün *mı zorladığı gibi zorlama huyu var hiç sevmem aslında ama var yani hatalarımı gözden geçirip aynı kız üzerinde etki etme planım var konu değişikliğini sevmezdi mesela ama yaptığım saçmalıktan dolayı bunun üzerine gitmektense konuyu değiştirdim ve 2 gün boyunca güzel giden muhabbette son dakika golü yedim rövanşı olan bir maç mı burası muamma işte galiba
Biraz yedirememezlik gurur tarzı bir şey var sende. Gurur yapıyorsan ne demek olduğunu iyi bilirim bende baya gururcu insanım, bende yarım kalan bir flörtü kafaya takmıştım ama bu tarz şeyler inan tamamen kişinin zararına oluyor.

Aslında son 2 mesaja kadar gayet güzel bir profil çizdiğimi düşünüyordum ama söylediğim şeyleri yazdığında o anki alkolünde etkisiyle mal gibi kaldım aon medajından sonra ‘niye tasman mı kısa geldi’ yazmak içimden gelsede karalterinden hoşlandığım için vazgeçtim başka bir kız olsa düşünmeden yazardım instagramda da şu an takipleşmiyoruz aslında hesabı da kapalı zaten tekrar açtığında istek göndermeyi düşünmüştüm ben açıkcası belki göz önünde bulunursam aklından çıkmam zor olur mantığı ile tabii flörtken bir anda sevgili yapıp takipten ve takipçiden çıkartmam beni büyük bir eksiye düşürdü bunun da farkındayım ama çıkılamayacak bir kuyu yoktur ya herhalde beşer şaşar sonuçta
Dostum alkol oyununu zayıflatır aksiyon alman yani saha da olduğun zaman pozitif cesaret verici etki etsede düşünmen ve yazman gereken zamanlarda kafanı bulandirir. O yüzden alkollüyken text game yapma hatuna.

Neden takipten çıkardığını sorduğunda erkeklerin bir numaralı silahi olan inkara sarılman gerekirdi. Kıskanç kiz arkadaşının onu çıkardığını söylemen yoksa senin ona her zaman değer verdiğini söylemen gerekirdi.

Dipnot: Bu arada black dragon bir blogger abimiz. Hafif ütopik takilsada işe yarar keşfettiği şeyler var.

Dipnot2: Eğer tekrar kırmızı marlboro olmak istiyorsan kızı kendinden üstün pozisyona koymayı bırak. Gözünde kraliçe mertebesine yukseltiyorsun kendi kendini ezik pozisyona sokuyorsun, oyununa yansıtmadığını dusunuyorsun ona gösterdiğin değerin.

Oda biliyor şuan kendi ederinin senin gözünde kendine verdiğin değerden daha çok ettiğini, bunu düzelt önce.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8