Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Eski Flörtüme Yazdım

Dostum alkol oyununu zayıflatır aksiyon alman yani saha da olduğun zaman pozitif cesaret verici etki etsede düşünmen ve yazman gereken zamanlarda kafanı bulandirir. O yüzden alkollüyken text game yapma hatuna.

Neden takipten çıkardığını sorduğunda erkeklerin bir numaralı silahi olan inkara sarılman gerekirdi. Kıskanç kiz arkadaşının onu çıkardığını söylemen yoksa senin ona her zaman değer verdiğini söylemen gerekirdi.

Dipnot: Bu arada black dragon bir blogger abimiz. Hafif ütopik takilsada işe yarar keşfettiği şeyler var.

Dipnot2: Eğer tekrar kırmızı marlboro olmak istiyorsan kızı kendinden üstün pozisyona koymayı bırak. Gözünde kraliçe mertebesine yukseltiyorsun kendi kendini ezik pozisyona sokuyorsun, oyununa yansıtmadığını dusunuyorsun ona gösterdiğin değerin.

Oda biliyor şuan kendi ederinin senin gözünde kendine verdiğin değerden daha çok ettiğini, bunu düzelt önce.
Son iki paragrafta çok haklısın gerçekten görmediğim bir gerçekti ve şu an gördüm bir kaç gün kendimi toparlayıp tekrar bir atılımda mı bulunmam gerekir yoksa instagramını tekrar açtığında istek mi göndermem gerekir bunu bilmiyorum işte alkol oyunuma büyük bir etki etmiş gerçekten dediğin gibi inkar yoluna başvurmam gerekirdi

Şuan scarcity mentalitesinde geziniyorsun ki şu covid muhabbetlerinde bu çok normal. Bazı şeyleri zamana bırak sezon açılınca bomba gibi olcak pozisyona kadar geliştir kendini, açıklarının üzerine git gerisi zaman işi.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8