Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

eski karakterimle simdiki karekterim

Eski karakterim :
Anan za diye geziyodum ortaliklarda hic samimi arkadaslarim yoktu anama kufredikince guluyodum vuruyolardi karsilik vermeyip analarina sovup tekrar dayak yiyodum ezik bir tiptim maskara oluyodum hep sinifa sinifin maskktu bendim bazilari deli bile saniyodu ozguvensizdim yikiktim arkadaslarim beni hicbir ortama cagirmiyodu ortamdakiler beni siktir ediyodu hatirlarim eski sevgilim aldatmisti 1 yil sonra arayip bana erkek arkadasinin onu aldattigini felan anlatti ben dedim full bu erkekler boyle abi bunlara vuven olmaz ailem kiz vibi yefistirmis aq napiyim sonra ciddi konusulacagi zaman isi cogu kez sebeklive vurduvumdan dayak yedim salak sacma insanlarin gozune 1 saniye bakabilen kekeleyen mal bir insandim karskter analizimi yaptiginizi varsayiyorum YAZARKEN UTANDIM LAN neyse

Simdiki karakterim :
Ozguvenliyim insanlarin ne dedigi o kadar onemli degil zekice espriler yapabiliyorum insanlarla utanmadan sıkılmadan konusabiliyorum kekelemem gecti
Kizlari cogu kez sikime takmiyorum artik her ortama cagriliyorum insanlar benle ciddi yada geyik yaptiginda cok eglendiklerini ve cidden konusmayi bilen kulturlu bir insan oldugumu soyluyorlar insanlarin gozune bakabiliyorum dik yuruyorum cogu ortamda soz sahibi oluyorum insanlara siktir cekebiliyorum insanlara hayir diyebiliyorum kararliyim kadinlarla kirk yillik dost gibi konusabiliyorum artik insanlar benle konusurken gozlerinin ici giuluyo bilgisayari cok azaltttim ask denen kavrzm benim icin hicbirsey ifade etmiyo cogu kez tebessum ediyorum ve cidden mutluyum

TELEFONUN YARISI KIRIK ZAR ZOR BASIYO BUNU OKUYAN VE KÖR OLAN ARKADAŞLAR EMAILIME MESAJ ATARSA HASTANE MASRAFLARI BENDEN DEGIL IHIHIIHIHIHIHIHIH

Bu gelişim iki senede oldu bu arada hemen bi gecede olmadaı okuyun zaten ber furlu gelisiyosunuz

Tamam da bu gelişime gelirken uyguladığınız adımlar neydi ? :) Okuyan arkadaşların sormak istediği soru bu olacaktır.

Bunu cok sık yapmam amlılarla iletişim 101 ders icin siniflarya bu baslika vel cok sey kazanacaksin muckjjjx in basligi olan 150 ye kadar oyunu okudun kadin avcisina yeni basladim 2 gundur o telkin gorevini yapiyorum romanlar okudum cikip kendi basima mesela manzara izlerken kendime telkinler verdim dusundum lol csgo gibi beyin uyusturan oyunlari biraktim 2 aydir nofabdayip onceki nofablarimi 1 ay da bir bozuyodum sosyallesmeye basladim 10 saat bilgisayar basinda kaliyodum beynim erimisti sigarayi biraktim 8 ay 1 aydir iciyorum oyle yani cok sey yaptim ve cok okudum

Heleki no fab harika bisey ya ozgursun abi elin sikine gitmiyo sikin kalkmiyo haftada 2 3 kere falan kalkiyo

Bunu cok sık yapmam amlılarla iletişim 101 ders icin siniflarya bu baslika vel cok sey kazanacaksin muckjjjx in basligi olan 150 ye kadar oyunu okudun kadin avcisina yeni basladim 2 gundur o telkin gorevini yapiyorum romanlar okudum cikip kendi basima mesela manzara izlerken kendime telkinler verdim dusundum lol csgo gibi beyin uyusturan oyunlari biraktim 2 aydir nofabdayip onceki nofablarimi 1 ay da bir bozuyodum sosyallesmeye basladim 10 saat bilgisayar basinda kaliyodum beynim erimisti sigarayi biraktim 8 ay 1 aydir iciyorum oyle yani cok sey yaptim ve cok okudum
Telkin götevi ne oluyor kanka

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8