Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

eski sevgili

arkadaşlar malum 10 yıllık bir sevgilim vardı..Ölümüne çok sevdik herşeyimiz tam gibiydi bi nikah yoktu aramızda ilk olduğu için tabi bilmemezlikten beta erkeğin her özelliğini yaşadık yaşattık sonra kız meğer bizle oynuyomuş ve terketti..Senden başkasını almam diyen gitti tamamen Gitti tipsiz zibidinin biriyle evlendi.. 9 ay oldu ayrılalı ben whatsaptan resimlerini gördükçe aklıma geldikçe içim hala yanıyor..Geberecem kıskançlıktan ve üzüntüden..Ne yapayım başka kızlara da ulaşamıyorum ne instagram ne facebook olmuyor ne tavsiye dersiniz..
(ayrıca kızın ailesine beni aldattığını benle oyun oynadığını nasıl bir ahlaksız olduğunu söyleyip rezil etsem mi?)

Böyle düşünme kardeşim kızı ailesi zorlamışta olabilir 10 yıllık ilişkiyi neden bitirsin yoksa ? 10 yıl boyunca başka erkek mi yoktu şimdi zibinin tekine gitti mecbur kalmış olabilir sen evlilik için yetersiz kalmış olabilirsin

35 yaşındasın bunun avantajlarını kullanmaya bak. Hayatına devam et. Ölümüne sevseydi bırakmazdı zaten. Onu rezil etmeye kalkma(Çünkü o seni terkederek karaktersizliği baştan yapmış sen onu rezil etmeye kalkarsan ona benzersin) 35 yaşındaki erkekler daha çok kız götürebiliyor.Bu konuda şanlısın.
Sorunun cevabı damarlarındaki asil kanda mevcut.

Yahu kız ne istediğini bilmeyen kafası sorunlu kendi vucut olarak hasta bir söze çok takılan biri..bir hatamı 10 sene boyunca başıma kaktı sonra dedi ki senin zorunla bu kadar durduk sen ta ilk başta benim için ölmüştün..Ya aldatıyomuş zaten ona da eminim ispatta var.. hem ailesinin zoruyla evlenecek biri değil oğlan kendinden 5-6 yaş küçük bide..Kız tam bir ahlaksızlık abidesiymiş yalancının numaracının dik alası..Ama gel gör ki aklım almıyor içim dayanmıyor çok emeğim çok çabam var ömrümü herşeyimi ona adadım( hata imiş betalıktan) kaldıramıyorum yaptığını.içimde intikam duygusu var ondan diyorum en azından öğrensinler ne nane olduğunu diye düşündüm size sordum işte

İntikammı almak istiyorsun ondan daha iyi bir şekilde yaşa.Düşünsene sen karakterli bir adamsın onca değer vermişin kıza. Sence senmisin kaybeden yoksa o kız mı? Asıl kaybeden o intikam almana gerek bile yok.

Bak senin 10 yıl olmuş benim ilişkilerim seninkilerin yanında eminim hiçbir şeydir ama 2 yıla yakın bir sevgilim oldu ve beni 2.yılda aldattığını öğrendim. Okula servisle gidiyordum elimde telefon şarkı hiç eksik olmuyordu okula giderken ağlıyordum gelirken ağlıyordum baya berbat bir haldeydim ama zaman geçti başkası ile öpüşürken gördüm onları kendimi öldürmek istedim. Hem o yaşlarda ergenliğin de vermiş olduğu etki ile tam yıkılmıştım. Ama geçti. Şuan sevgilisi onu aldattı tekrar geldi bana ağladı onu teselli ettim ama hiçbir zaman samimi olmadım onunla onun hatasını yüzüne vurmadım. Demek istediğim şu her şey geçiyor ben 2 yıl sevgili olmama rağmen 6-7 ay her gün ağlıyordum sen 10 yıl sürmüş. 9 ay unutamamışsın diye hiçbir zaman unutamiyacaksın diye bir şey yok. Emin ol unutursun bunu da yazdım belki moral olur diye. Ve kısa yoldan unutmanın en etkili yolu başka kız bulmak. Kim ne derse desin bu böyle sen de bunu dene emin ol memnun olursun. Sorun olursa özelden yazarsın ya da dertleşmek için sıkıntı olmaz abimizsin sonuçta :)

Eyvallah arkadaşlar..bendeki takıntı veya kuruntu oldu heralde..bir zaman amaan sende kendi bilir diyorum bazende böyle basıyor efkar..Whatsapp tan profil resimlerini gördümde yine eski aklım geldi..Bakalım inşallah beter olur da anlar yaptığını Allah büyük elbet çıkacak ahımız..Gerçi o da çıkarsa kötüye bişi olmuyor olan iyilik edene oluyor..Bide şunu unutmayın kimseye bağlanmayın körü körüne inanmayın..Bağlandığınız şey imtihanınız olur ben 10 yıl bir imtihandan geçtim şimdi o imtihanın azabıyla imtihan oluyorum..Bağlanmayın

Son düzenleme:
Yahu kız ne istediğini bilmeyen kafası sorunlu kendi vucut olarak hasta bir söze çok takılan biri..bir hatamı 10 sene boyunca başıma kaktı sonra dedi ki senin zorunla bu kadar durduk sen ta ilk başta benim için ölmüştün..Ya aldatıyomuş zaten ona da eminim ispatta var.. hem ailesinin zoruyla evlenecek biri değil oğlan kendinden 5-6 yaş küçük bide..Kız tam bir ahlaksızlık abidesiymiş yalancının numaracının dik alası..Ama gel gör ki aklım almıyor içim dayanmıyor çok emeğim çok çabam var ömrümü herşeyimi ona adadım( hata imiş betalıktan) kaldıramıyorum yaptığını.içimde intikam duygusu var ondan diyorum en azından öğrensinler ne nane olduğunu diye düşündüm size sordum işte
Ha böyleyse siktiri çekmeliydin

Eyvallah arkadaşlar..bendeki takıntı veya kuruntu oldu heralde..bir zaman amaan sende kendi bilir diyorum bazende böyle basıyor efkar..Whatsapp tan profil resimlerini gördümde yine eski aklım geldi..Bakalım inşallah beter olur da anlar yaptığını Allah büyük elbet çıkacak ahımız..Gerçi o da çıkarsa kötüye bişi olmuyor olan iyilik edene oluyor..Bide şunu unutmayın kimseye bağlanmayın körü körüne inanmayın..Bağlandığınız şey imtihanınız olur ben 10 yıl bir imtihandan geçtim şimdi o imtihanın azabıyla imtihan oluyorum..Bağlanmayın
Ha şöyle ya başka kız mı yok bak sen imtihanını yaşamışsın çoğumuzdan büyük bir tecrübe yaşadın artık hiçbir şey sana koymaz hayatına bak başka kız mı yok ya markete git gel 100 tane kız görüyorun yolda daha gençsin hayatını yaşa :D :D

Ha şöyle ya başka kız mı yok bak sen imtihanını yaşamışsın çoğumuzdan büyük bir tecrübe yaşadın artık hiçbir şey sana koymaz hayatına bak başka kız mı yok ya markete git gel 100 tane kız görüyorun yolda daha gençsin hayatını yaşa :D:D
arkadaşlar malum 10 yıllık bir sevgilim vardı..Ölümüne çok sevdik herşeyimiz tam gibiydi bi nikah yoktu aramızda ilk olduğu için tabi bilmemezlikten beta erkeğin her özelliğini yaşadık yaşattık sonra kız meğer bizle oynuyomuş ve terketti..Senden başkasını almam diyen gitti tamamen Gitti tipsiz zibidinin biriyle evlendi.. 9 ay oldu ayrılalı ben whatsaptan resimlerini gördükçe aklıma geldikçe içim hala yanıyor..Geberecem kıskançlıktan ve üzüntüden..Ne yapayım başka kızlara da ulaşamıyorum ne instagram ne facebook olmuyor ne tavsiye dersiniz..
(ayrıca kızın ailesine beni aldattığını benle oyun oynadığını nasıl bir ahlaksız olduğunu söyleyip rezil etsem mi?)
valla gözlerim nemlendi okurken ben yerinde olsam heralde çoktan hapsi boylardım iyi dayanmışsın 10 yıl nedir.sen birde hiçbir kıza yan gözle bile bakmamışsındır eminim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8