Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Eski sevgili

Selam beyler eski sevgilim geri dönmeye hazırlanıyo nasıl davranmam gerekiyor lütfen bana bu konuda yardımcı olun,giderken adilik yaparak gitti dönerken ise huyunu biliyorum egolu davrancak, birazda statü yükseltmiş buna göre önerilerinizi bekliyorum uzman yorumlar önceligim :)

Biraz takılıp haddini bildirmek istiyorum çünkü agırıma gitti yaptıgı
kardeşim takılırsın haddini de bildirirsin, iyi güzel rahatlarsın
sonra bu ne olacak? kısır döngüye girecek. sen ona haddini bildirecen o yine karşılık verecek. ksdın kafası da ''had bildirme'' adı altında intikam mekanizması da böyle çalışır. böyle bi durumun sinyallerini alıyorsan iletişime geçme yollarınızı şimdiden engelle, uğraşma.

Bir zamanlar gururlu bir genç vardı” rolü kesmeni faydalı bulmuyorum. Fakat anlaşılan bu konuda rahatlamaya ihtiyacın var, bolluk mantalitesiyle davranman istediğin amaca ulaştıracaktır seni.

Kendine iyi bak!

Bi kaç örnek alabilirmiyim
Kanka eğer oynamak istiyorsan yani kızla daşşak geçmek :D ters köşe yap her konuda. Bir çok şeyi dalgayı vur. Bazen de aşırı ciddi ol. 2geri bir ileri yapabilirsin.
Ama nacizane tavsiyem Sağlam bir şekilde siktiri çek ve dalgana bak.

3-4 ay önce aynı durumu yaşadım kızdan intikam almak ona acı çektirmek peşindeydim. Yani hiç gerek yok siktiri çek yeterli.

Hiçbir şey olmamış gibi devam et. Çerçeveni iyi koru, o bir kedi ve sende iplik var o ipliği yakınlaştır ama yakalamasına izin verme. Öteki türlü her kapı ''yarası var ehehehe'' diye lambalar yakar.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8