Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Eski sevgili

"Biraz takılıp haddini bildirmek istiyorum çünkü agırıma gitti yaptıgı "

Kendinde inanıyor musun bu yalanına?

Bir insana verebileceğin en büyük zarar onu hayatından çıkarmak olur. Biraz takılacakmış da haddini bildircekmiş de ulan bu yollardan 30 kere geçtik biz kimi kandırıyorsun sen :d

şimdi burada yok işte efendim "kızdan intikam almak istiyorum" falan diyeceksin ama sen aslında bal gibi intikamı değil kızı istiyorsun ve bu düşünce yapısında olduğun içinde yorumlarda yazanları uygulaman çok zor olucak bence kızı nextle ama son karar senindir.

Haddini bildirmek istiyorsan yapacağın tek şey onu görmezden gelmek olur onun dışında yaptığın her davranış kendine olan saygının düşük olmasi sonucunu doğurur, gel diyor geliyorsun git diyor gidiyorsun

Selam beyler eski sevgilim geri dönmeye hazırlanıyo nasıl davranmam gerekiyor lütfen bana bu konuda yardımcı olun,giderken adilik yaparak gitti dönerken ise huyunu biliyorum egolu davrancak, birazda statü yükseltmiş buna göre önerilerinizi bekliyorum uzman yorumlar önceligim :)

hocama ayrılıktan ne kadar bir süre sonra dönme sinyalleri almaya başladın. benim de 3 hafta önce bitti ilişkim.

Siz ayrıldıktan sonra aranızdaki güven ortamı yıkıldı adamım önce bunda tamam olalım.
Beraberinde eğer ayrılan o ise seni kullanabilir.
Ben olsaydım onun beni kullanmasına izin vermeden ben onu kullanırdım.
Ya da sadece sana umut vermek için de öyle demiş olabilir.
Ama eğer polyanacılık yapacak olursak belki de pişman olmuştur.
Ama kız gündelik hayatında pişman olacağı şeyler yapıyorsa ben o kıza NEXT! çekerdim..

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8