Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Eski Sevgiliye Yazma Düşüncesi

merhaba arkadaşlar 7 ay önce tanıştığım hatunla 4 ay çıktık sonra beni fazla ilgiden sıktığı için ayrılmak istedim 1 hafta ayrı kaldık sonra ben yazdım ve yine çıkmaya başladık ilişki 3 ay daha sürdü 4 gün önce ayrılmak istediğimi söyledim ayrıldık ayrılma sebebim yine aynı çok fazla ilgi göstermesi çok sıkmaya başlamıştı ama aklımda yine yazma fikri var normalde hiç uğraşmadığım konular hemen ayrılırdım ama bunda takıntı gibi oldu kız beni seviyor hala arkadaşını yokladım. Var mı öneriniz ??

Sen bilirsin sonuçta kotu bir şey yapmamış fakat ilişki sırasında sen boşlarsan başka bir ilgi kaynağı bulursa bu sefer ayrılan o olabilir ama karakter meselesi kızı ayrılmaya alıştırıyorsun korkusunu yediriyorsun kıza

merhaba arkadaşlar 7 ay önce tanıştığım hatunla 4 ay çıktık sonra beni fazla ilgiden sıktığı için ayrılmak istedim 1 hafta ayrı kaldık sonra ben yazdım ve yine çıkmaya başladık ilişki 3 ay daha sürdü 4 gün önce ayrılmak istediğimi söyledim ayrıldık ayrılma sebebim yine aynı çok fazla ilgi göstermesi çok sıkmaya başlamıştı ama aklımda yine yazma fikri var normalde hiç uğraşmadığım konular hemen ayrılırdım ama bunda takıntı gibi oldu kız beni seviyor hala arkadaşını yokladım. Var mı öneriniz ??
Paradox a mi girmek istiyorsun knk
1 kere ayrıldın 2 ci kez de ayrıldın
Hettrick mi yapmaya çalışıyorsun ?
Kızı istiyorsan 2 kez niye ayrıldın ?
2 soruyu mantıklı düşün

Adam ayrılıp geri yazmaktan zevk almaya başlamış artık ne desek boş 😂

Kızdan ayrıldın neden tekrar yazıyorsun. Kızla barıştın neden tekrar ayrılmak istiyorsun ve sonra neden tekrar onunla olmak istiyorsun. Amacın ne :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8