Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Evde Durmayın

Malum yaz ayına girdik belkide konuyu çok geç açmış olabilir.Şimdi gençler kişisel gelişim olayları falan bir yana bırakın tüm gün evde oturup kitap okumak internette takılmak falan böyle geçmez.Evde durmak sizi tüketir mastürbasyon yapmaya ve oyun oynamaya iter beyler tecrübeyle sabit.Bana sorarsanız 16 yaşını geçmiş herkes bir işe girip çalışması onun açısından çok iyi olur.Hem özgüveniniz gelir.İletişim yetenekleriniz mecburi artar.En önemlisi artık babanızın sırtından geçinmessiniz erkekliğe binevi giriş yapmış olursunuz.Hayır ben çalışamam/çalışmam diyorsanız genel olarak size tavsiyem şudur.Maddi durumu olanlar evde tek başına birşeyler öğrenmeye çalışmak yerine gitsin kurslara yazılsın.Hem sosyal ortam+Dişi+Yabancı dil diyelim.Evde birşeyler yapmaya çalışan kardeşlerim eğer çalışamıyorsanız gününüzü planlı yaşayın.Yarını dksına kadar hesap edin.Çıkın bir dışarı amk paranız yoksa gidin koşu yapın.Ve oyun sadece avm ye gidip ıkınmak değildir.Her zaman her yerde karşınıza fırsatlar çıkabilir.Fırsatları yaratmak içinde harakete geçin.comfort-zone4.jpg

Haklısın . Ben de konfor alanını genişletmek için haftada 2-3 gün dışarı çıkar saçma sapan şeyler yaparım. Bir tane adama tişörtüm güzel mi demistim. Bir tane kıza çok hoş göründüğünü söyledim . Gerçekten işe yarıyor . Sanki zincirlerim kırılmış gibi hissettim . Tavsiye ederim

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8