Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Evde vücut nasıl geliştirilir?

İyi günler beyler ben evde vücut geliştirmeye karar verdim bunları araştırdım ama aklıma bir şey takıldı youtube dan evde vücut geliştirme ile alakalı videolar izlerken adamın biri tahtaya 5 litrelik sulardan geçirmiş öyle yapıyordu kas geliştirme uygulamalarında ise sadece hareketler var mesela şınav ya da plank gibi sizce hangisini yapmalıyım bir de tavsiye ettiğiniz bir antrenman var mı?

İyi günler beyler ben evde vücut geliştirmeye karar verdim bunları araştırdım ama aklıma bir şey takıldı youtube dan evde vücut geliştirme ile alakalı videolar izlerken adamın biri tahtaya 5 litrelik sulardan geçirmiş öyle yapıyordu kas geliştirme uygulamalarında ise sadece hareketler var mesela şınav ya da plank gibi sizce hangisini yapmalıyım bir de tavsiye ettiğiniz bir antrenman var mı?

kanka şimdi kilo mu almak istiyosun kilo mu vermek istiyosun bu önemli ayrıca bir takım hareketler kadar beslenme ve uyku da önemli bu işte onun dışında hareketleri bulabileceğin çok yer var zaten play storeda ev egzersizlerini öneririm vucut ağırlığıyla çalışacaksanen az birer gün arayla yap bu konu hakkında internette benden çok daha bilgili kişiler de bulabilirsin tabi işi öğrenmeden yapmaya kalkışma boşa kürek çekersin

Dostum başlangıç olarak naçizane tavsiyem saitamanın rutini yani 100x şınav 100x mekik ve 100x squat birde buna ek olarak kesinlikle barfiks çekmelisin. kilo konusmda da alman gereken günlük kaloriyi hesapla ve hedefine göre günlük kalorini düşür veya arttır. bunları düzgünce ve istikrarlı şekilde yaparsan emin ol sonuç alırsın.

Evde vücut geliştirmen çok zor hacım. Onun yerine, dövüş sporu öğrenirsen senin için daha yararlı olur ve sıkılmazın. Ama yinede sen bilirsin.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8