Alfaloji Forum

Aramıza katılarak diğer forum üyeleriyle etkileşimde bulunabilir, fikirlerini beyan edebilir ve paylaşım yapabilirsiniz. Üstelik foruma üyelik kısa bir süre için ücretsiz.

Evlilik mi bekârlık mi?

Katılım
11 Temmuz 2018
Mesajlar
17
Tepkime puanı
3
Yaş
22
Şehir
Şanlıurfa
Merhaba alfalar ve alfa yolunda ilerleyen abiler kardeşler bir alfa erkeği kısa süreli ilişkiler alıp her elmanın tadına bakar mi yoksa doğru birini bulduğu zaman uzun süreli bir ilişki yaşayıp evlenir mi? Belli bir zamandan sonra alfa erkek birçok kadınla beraber olduktan sonra artık bunlardan sıkılıp evlilik düşünür mü?
 
Katılım
9 Temmuz 2018
Mesajlar
400
Tepkime puanı
289
Şehir
Antalya
Tabiki berkarlık evlenip çoluk çocuk yapayım düşüncesi betalıktır alfalar eğlenir ama sıkılıdıysa yaşı geçtiyse evlenmek mantıklı bence
 
Katılım
13 Mayıs 2018
Mesajlar
52
Tepkime puanı
14
Yaş
21
Şehir
Ankara
Alfalar serseridir onlar kullanır atar ooo hebele hübele düşüncesi saçmadır. Asıl alfalar kendinden sonra bir alfa yetiştirmek ister. Fakat altın ya da omega bir dişi bulduğunda. Genellikle altın. Şöyle ön yargılarınız olmasın. Alfa karakterinin karşı cinsi etkileme konusunda herkesin bir adım önünde olduğu doğrudur ama eğlenmek istiyorsa eğlenir ama erkek ve kadınların eşit olduğu bir toplumdan ziyade kadınların üstün olduğu bir topluma gitmeye başladık. Alfaların günü kurtarması gerekiyor.
 

Kuşçubaşı

Blog Yazarı
Yönetici
Süper Moderatör
Katılım
9 Nisan 2018
Mesajlar
301
Tepkime puanı
2,218
Şehir
Antalya
Alfalığın içine s*çtınız, acaba tüyü kim dikecek ? Alfa şöyle yapmaz, Alfa böyle etmez, Alfa onu yapmaz bunu yapar. Alfa kadar taş düşsün başınıza. Yapar kardeşim, gider tek bir kadınla da hayatını sürdürür, isterse gider harem de kurar kendine. Atatürk hayatında sadece bir kez evlenmiş, e o zaman Atatürk Alfa değil mi ? Fatih Sultan Mehmet'in de haremi varmış, e peki Fatih Alfa değil mi ? Kimi s*kip kimi seveceğin sana kalmış, bunun Alfalıkla bir alakası yoktur.
 
Katılım
9 Temmuz 2018
Mesajlar
400
Tepkime puanı
289
Şehir
Antalya
Alfalık kızlar demek değildir ama tek kıza odaklanırsan özgüvenin düşebilir hayatın merkezine onu koyabilirsin bence (tabak teorisi)
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst