Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Eximin Arkadaşı

Arkadaşlar öncelikle tekrar döndüm, maalesefki nasıl olduğunu anlamadım ama eski sevgilimin arkadaşından hoşlanmaya başladım, iletişimimiz yok ve eski sevgilim ile hala dostlarmış, sizden yardım istiyorum.
Yav konyada kızmı kalmadımı kardeşim diyecekler hiç yazmasın.

kızın karakterine göre değişir. kız, arkadaşına çok bağlıysa senden intikam almaya çalışabilirler ki bu çok normal kızlar böyle entrikaları sever veya arkadaşına olan bağlılığı azsa ve o da senden hoşlanırsa ona siktiri çekip seninle olur ama bu çok çok düşük ihtimal bana göre

kızın karakterine göre değişir. kız, arkadaşına çok bağlıysa senden intikam almaya çalışabilirler ki bu çok normal kızlar böyle entrikaları sever veya arkadaşına olan bağlılığı azsa ve o da senden hoşlanırsa ona siktiri çekip seninle olur ama bu çok çok düşük ihtimal bana göre
Kanka 10 üzerinden 4 diyelim ilişkilerine samimi değiller

o zaman iş senin yeteneğine kalıyo kanka. oyunu başarıyla bitirirsen neden olmasın. tek bi sıkıntı var. sen o kıza yürümeye başladığın anda gidip bak yunus bana yazdı dememesi lazım

Bencede gidip yüzyüze görüşmeliyim hiç olmazsa elinde bunu göstercek kanıt olmaz.
aynen öyle, hem de atıyorum yunus bana yürüdü tarzı bi muhabbet dönerse sen rezil edersin, senle diyaloğa giren her erkek sana yavşıyo mu zannediyosun aq egoisti tarzı

ordan yolunu bulursun

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8