Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Fedakarlık ve İyi Niyet (İnsanları Tanıma 1)

Ghostlykisses

Forumdan Uzaklaştırıldı
Şu zamana kadar edindiğim tecrübelerime bakarak etrafımdaki analizlerde gözlemlemeler sonucu edindiğim bir kanaati sana anlatmak istiyorum dostum akşamları yastığa kafamızı koyarken yaşadığımız olaylardan çıkarak hayaller kurmaya başlarız en iyi arkadaşlarımız için bir şeyler yapmayı sevdiğimiz kız için ise iyi niyetimizi sonuna kadar konuştururuz her konuda bu böyledir iyi niyet fazlalığı fedakarlığa dönüşür ve sizden kendisi için fedakarlık bekleyip sizin için hiç bir şey yapmayan kişiler çok iğrenç pislik insanlardır bunlardan uzak durun hayatınızı sikerler neyse konuma döneyim iyi niyetin fazlalığı sizi fedakarlığa yöneltir sorgulamadan her şeyi yapmaya ve kendinizi karşıdaki kişiye adadığınızdan kendi çıkarları için sizi bir kukla gibi oynayacaktır onun için hiç bir zaman fedakarlığa dönüştürmeyin olayı ve düşünün iyi niyetinizi sonuna kadar kullandığınız çok hoşgörülü davrandığınız kişinin siktiğini bu sizi altüst eder ve kötü bir bireye dönüştürmeye her şeye isyan etmeye başlarsınız çok güzel bir alıntı ile konumu kapatmadan önce iyi niyetiniz dozunda kullanın ve fedakarlık konusunda ise çok sevdiğiniz ve sizi sikmeyeceğinizi düşündüğünüz aileniz için yapın ne sevgili ne de arkadaş için çünkü elinde sonunda iyi niyetiniz fazlasıyla sömürecektir örnek konusunda ise örnek sizlersiniz ve sizde bu olayı yaşadınız
+neden (fazla) iyi biri değilsin
-kötü biri olmamak için
İyi niyetin fazlasının sömürülmesi sizi her şeye karşı isyana sürükler insanlardan istemden nefret eder tiksinir ve sevemezsiniz aklınız bir süreden sonra kötüye çalışmaya başlar.

Yani kinadigin igrenc insanlara dönüş diyorsun sende?

Hayır dostum götünle okuma demem şudur ki iyi niyetinizi dozunda kullanın
Başta aşağı saçmalıklarla dolu olan yazını sabırla okudum. Kısaca sıçmayın basur olursunuzla aynı paranoyak ve saçma şeyler yazmışsın. Örnek bir bireysin toplum için tamamen. Eminimki hayatında sende birinden bir şey yapmadan fedakarlık beklemişsindir. Buda seni iğrenç bir bireye dönüştürür. Hayat senin dediğin gibi onu öyle yapma diyip geçilecek kadar basit değil.

İyi niyetli olmasam tek ihtiyacın olan beyin onu da ya çok tasarruflu kullanıyorsun yada götünle yer değiştirmiş derdim ama demiyorum, kıyağımı unutma sakın.

Başta aşağı saçmalıklarla dolu olan yazını sabırla okudum. Kısaca sıçmayın basur olursunuzla aynı paranoyak ve saçma şeyler yazmışsın. Örnek bir bireysin toplum için tamamen. Eminimki hayatında sende birinden bir şey yapmadan fedakarlık beklemişsindir. Buda seni iğrenç bir bireye dönüştürür. Hayat senin dediğin gibi onu öyle yapma diyip geçilecek kadar basit değil.

İyi niyetli olmasam tek ihtiyacın olan beyin onu da ya çok tasarruflu kullanıyorsun yada götünle yer değiştirmiş derdim ama demiyorum, kıyağımı unutma sakın.
Dostum tam bir sikiksin neyse yazımda anlattığım şu size karşı herhangi bir iyi niyet göstermeyen ve sizden sürekli fedakarlıktık bekleyenleri çıkarın dedim bu bir ikinciside fazla iyi niyet kötü tabi sen bir sökük olduğun için iyi niyetin ne olduğunu bilmezsin

Dostum tam bir sikiksin neyse yazımda anlattığım şu size karşı herhangi bir iyi niyet göstermeyen ve sizden sürekli fedakarlıktık bekleyenleri çıkarın dedim bu bir ikinciside fazla iyi niyet kötü tabi sen bir sökük olduğun için iyi niyetin ne olduğunu bilmezsin
Sitede idiot filtresi olsa bunların hiçbirisi olmaz yorumsuz.

Son düzenleme:
Sitede idiot filtresi olsa bunların hiçbirisi olmaz yorumsuz.
Aslında insanların yüzüne gerçekleri vurunca inkar etmeye ve inanmamaya karşı çıkmaya başlarlar sen de zamanında seni sevmeyen insanlar için fedakarlıklar yaptığın için bunu kabullenmemektesin çünkü iyi sikmişler ve bu yüzden buradasın bu olayları düzeltmek insanları kendi çıkarın için kullanmak amacıyla ve bu yüzden sen bu iğrenç insan kategorisindesin Yusuf atılganın bir sözü var gerçekleri bilmek ağır ama gerekli bu söz sana gelsin dostum

Acıma yetime döner koyar götüne benim sözüm. Yine de tutupta kolektif topluma bir s*k karar yararı olmayan insana da donusmemek lazim. Insanlik öldü biliyoruzda ölüsünü de sikmeye gerek yok.

Şimdi siz yine kelime oyunu yapıp iyi niyet demedik fazla iyi niyet dedik, küçük dile degmedigi zaman ağzına sokabilin, yakalanmazsan her suç caiz tarzı über sikimsonik yaklaşımlarla gelebilirsiniz. TABIKI KENDINI BOŞ YERR SIKTIRMICEKSIN MAL MISIN AMK? Tek ihtiyacın beyin derken kastettiğim oydu. Yine de iyi insan olmak karşılıksız birşeyler yapmayı gerektirir. Karar sizin ve açıkçası sikimde bile değil ne tarz bir mala dönüşmek istediğiniz. Siteden yakında siktir olup gitmeyi düşünüyorum zaten.

Konu kapanmıştır benim için kolay gelsin size.

Acıma yetime döner koyar götüne benim sözüm. Yine de tutupta kolektif topluma bir s*k karar yararı olmayan insana da donusmemek lazim. Insanlik öldü biliyoruzda ölüsünü de sikmeye gerek yok.

Şimdi siz yine kelime oyunu yapıp iyi niyet demedik fazla iyi niyet dedik, küçük dile degmedigi zaman ağzına sokabilin, yakalanmazsan her suç caiz tarzı über sikimsonik yaklaşımlarla gelebilirsiniz. TABIKI KENDINI BOŞ YERR SIKTIRMICEKSIN MAL MISIN AMK? Tek ihtiyacın beyin derken kastettiğim oydu. Yine de iyi insan olmak karşılıksız birşeyler yapmayı gerektirir. Kara sizin ve açıkçası sikimde bile değil ne tarz bir mala dönüşmek istediğiniz. Siteden yakında siktir olup gitmeyi düşünüyorum zaten.
s*k kadar olmayan beyninle insanları manipüle etmeye çalışma yaranı siktim demek ki böyle konuşuyorsun anlamak istememen normal anlıyorum seni

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8