Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Fikir

Millet ben yanlız birisiyim. Anne ve Babamla yaşasamda onlarada şunu yapabildim. Bunu yapabildim diyemiyorum.
Eskiden ufak bir çocukken en ufak bir şey başardığımızda "aferim oğluşuma" diye takdir ederlerdi. Kızlara ise her hatalarında kızarlardı.
Şimdi ise durum kızlarda en ufak şey başardığında takdir edilirken erkeklere en ufak hatalarında kızmaya başlandı ve başka kızların başarısından bahsedilip sen niye başaramıyorsun aptal diyerek özgüvenleri sikildi!
Beyin, gerçekle, hayali ayırt edemiyor ve onu neye inandırırsan onu yapabileceğine seni programlıyor ve sana buna göre özgüven veriyor. Benimde aklıma bir fikir geldi.

Bundan sonra birbirimizin başardıklarını birbirimize daha çok anlatmamız gerektiği.
Ege fitnessın bok atanlara bir lafı vardı " Ben dağa çıktığım için bana laf atıyorlar. Ama kendisi daha dağa çıkmadı bile ben en azından dağa çıkabilen insanların arasındayım."
Bu laf aslında çok güzel bir öz motivasyondur.
Bizlerin iletişim kurmaya ihtiyacı var birbirimize değer gösteren, birbirimizi dinleyip, okuyan, takdir eden kişilere, çünkü belkide dipteyiz.
Birbirimizi motive etmezsek o dipten nasıl çıkacağız?
Birbirimize yardım etmeliyiz dostlar.
Bakın! Kadınlara saçma sapan süslenip püslendiğinde bile ne kadar iltifat alıyorlar. Ne kadar özgüvenleri geliyor bizde erkekler olarak her en ufak güzel, başarılı yaptığımız şey için birbirimizi takdir etmeliyiz.

Çevrenizdeki insanları daha çok takdir edin özellikle erkekleri.
Şimdiki dönemde kadınlar amcılıktan dolayı binlerce iltifat alırken erkekler iltifat alamıyor. Ki onlar makyaj yaparken adam atıyorum evine ekmek getiriyor.
Yapmayın dostlar yapmayın!
Biz birbirimize destek olmalıyız.
Yoksa bize destek olacak birisi yok!
Ha kimse destek olmasa da ayakta dururuz biz erkeğiz ama dayanışma yapabiliriz.
Birbirimizle rekabet etmiyoruz farklı şehirlerdeyiz ve biri dünya turnesi düzenleyip tüm kadınlarla evlenmeyecek.
O yüzden bilgilerinizi paylaşmaktan, birbirinize uzaktanda olsa destek olmaktan geri durmamanızı rica ediyorum.

Ben işe başladım ve çalışıyorum şükürler olsun.
Yakın zamandada yaptığım yatırımları büyütüp aylık gelirimi yükseltmeyi planlıyorum.
Bu başardıklarım kendimi iyi hissetmemi ve özgüvenli olmamı sağlıyor şuanda.
Aynı zamanda spora devam, güzel alışkanlıklar edinmeye, güzel bilgiler öğrenmeye devam.
Sizlerde başardığınız ve kendinizi iyi hissetiren özelliklerinizi benimle paylaşın hepsini okuyup beğeneceğim.
Veya başka bir yorumunuz varsa yanıt verceğim görüşmek üzere.
Baylar kendinizi iyi hissetiren ne varsa yazmanızı istiyorum. Hepsini okuyacağım.💪
Mutlaka yazın...

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8