Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Fikirlerinizi alayım

Benim bir kız arkadaşım var. Kızı çok seviyorum o da beni cok sevdiğini söylüyor mesela genel de kafa gelince kızlar romantik düşünceli erkeklerden hoşlanır yaa mesela ben bunun için romantizm açısından ne yapsam o kadar da etkilenmiyor eğer bir gün ayrılmak istiyorum dersem ne yaparsin diye sordu bana mesela bende dedim seni vazgeçirmek için elimden gelen herşeyi yaparım olmazsa yapacak bir şey yok bana dedi ama eğer sen ayrılalım dersen sen kal demem seni kaybetmek istemiyorum sana kal demem ama gitme diyor daha önce bir sevgilim oldu onun için herşeyi yaptım ama o beni aldattı diyor. Mesela ben ondan fotoğraf atmasını istiyorum şu anda farklı şehirlerdeyz sık sık fotoğraf atmaz ama sık sık msj attip konuşuyor yani fotoğraf deyince de ne gerek var diyor bir gün olsun bana fotoğraf at demedin ben onu görmek istiyorum ondan fotoğraf atmasını istiyorum ama o birgün bile bana at demedi mesela kızıyorum tamam atma diyorum aslında o an çok istediğimi biliyor olmasına rağmen tamam tanıyorum istemiyorum dedn diyor ne yapmalıyım sence bu konuda kızı gerçekten çok seviyorum ve kaybetmek istemiyorum

@Adrian Kimseyi dinleme dostum eğer seviyorsan ki o hissi iyi bilirim hiçbir şeye benzemez o his hiçbir kadında yada kızda o duyguyu bulamazsın bazı duyguları sadece 1 defa yaşama şansın olur oda belkide 1 kişidedir o kişiyi kaybetme dostum hislerini dinle ona göre hareket et kalbini dinle sadece bazen karşılıksız sevmek ve birazda acı çekmek gerekebilir seviyorsan ve için kıpır kıpırsa acı çekmez vız gelir ha olmuyorsa da zorlama zorla güzellik olmaz çünkü...

Farklı kızlara yönel yoksa işin yaş oneitis kardeşim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8