Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Fırsat Penceresini Kaçırmak

Konuyu yanlış yerde açmış olabilirim o yüzden kusura bakmayın.

Pazartesi kız arkadaşımla ayrıldığım için biraz moralim bozuktu öğleden sonrada koridordan sınıfıma giderken bir süredir bakıştığım kız bir yanımda konuşmak için durdu (yani öyle sandım) fakat görmezden gelip yoluma devam ettim çünkü en azından o sıra zarfından biri ile konuşmak istemiyordum. Sonra arkadaşlarım da biraz beni dürttüklerinde gereksiz bir hareket yaptığımı fark ettim. Salı günü görürüm en azından tanışırız diyordum fakat kız artık yüzüme bile bakmıyordu sinyali kesmişti. Bugün veya yarın onunla konuşmak için veya konuşmamak için son fırsatım sizce fırsat penceresini kaçırdım için yoluma mı bakayım yoksa en azından deniyeyim mi ?​

Tabii ki de dene ! Bir şeyler yapmak hiç bir şey yapamamaktan kat be kat daha iyidir ancak bu fırsat kaçmasın diye de asla muhtaç gibi görünme bu altın kural.

Tabii ki de dene ! Bir şeyler yapmak hiç bir şey yapamamaktan kat be kat daha iyidir ancak bu fırsat kaçmasın diye de asla muhtaç gibi görünme bu altın kural.
Akşam soru çözümümüz var imkan bulursam deniyeceğim zaten 1 ay boyunca okula gidemiyeceğiz kaybedeceğim bir şey olmaz.

Denemekten zarar gelmez dostum. Muhtemelen sana gıcık olmuştur ama seni biraz tanıdıktan sonra görüşleri değişecektir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8