Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Fit ve yağ oranı düşük vücudun avantajı varmı?

1 aydır fitnesse gidiyorum amacım tam olarak kas yapmak değil fakat fazla kilolardan ve yağ oranından kurtulmak kasın kızları aslında çok etkilemediğini fakat vücudun kesinlikle fitt olması gerektiği söyleniyor siz ne düşünüyorsunuz?

Dostum kızların çoğu bayılıyor fit ve parçalı görünüme. Eğer içsel dünyanda sağlamsa yemede yanında yatlık adam olursun.

1 aydır fitnesse gidiyorum amacım tam olarak kas yapmak değil fakat fazla kilolardan ve yağ oranından kurtulmak kasın kızları aslında çok etkilemediğini fakat vücudun kesinlikle fitt olması gerektiği söyleniyor siz ne düşünüyorsunuz?
kesinlikle fit olmak çok iyi. kız mız olaylarını bırak hayat kaliteni 10a katlıyor. onun dışinda zaten bence kızı etkilemede kaslı olmasan bile etkileyebilirsin. kas, boy gibi bir avantaj ama çok da gerekli değil.

Eski kız arkadaşım dışında göbekli erkek seven kız yoktur bence de.

Olay kızlar değil işte olay senin aynaya baktığında vay amk diyebilmen.
Düzgün ve fit bir vücut sana öyle bir özgüven aşılar ki hayret edersin.

Sağlıklı ve sporla kalın!!!

Kızların çoğu ben kas sevmem, fazla kaslı olmasın, göbek tatlıdır deseler de karşılarında fiziği iyi bir erkek görünce dipleri düşüyor :d Kesinlikle çok avantaj.

fit ve yağ oranı düşük bir vücut istiyorsan fitnessa gerek yok bence vücut ağırlığında çalışarak da yapabilirsin. Şınav, barfiks ve squat sayının üstüne koymaya bak. Vücut şekillenecektir.

Kası kız tavlamak için değil hayat kaliteni daha da yükseltmek için yapmalısın. Kilo vermek sadece spor salonuna gidip kardiyo yapıp ideal kilona(şanslıysan) ulaşınca bırakmak değil, düzgün bir diyetle bunu desteklemelisin. Aldığın sonuçların kalıcı olmasını istiyorsan bu diyet tarzını hayat biçimin haline getirmelisin. Sen kendi kaliteni arttırdığında amaç karı kız tavlamak olmamalı, kızlar sadece kaliteli yaşamın yan etkisi.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8