Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Fitness 1.5 aydir kapali oldugu icin sporu birakmak zorunda kaldim

Yasadigim ülkede corona önlemlerinin abartmasi yüzünden bütün magazalar tüm gün vs acikken malesef buna karsin 1.5 aydir fitness salonlari kapali ve daha en az 1-2 ay daha kapali kalacagini öngörüyorum
bu süre zarfinda spor aliskanligimi birakmak zorunda kalinca üstüne tekrar cikolata hamur gibi seylere basladim kendimi tutamiyorum havalarda asiri sogudugu icin sürekli cikolata sekerleme yiyesim geliyor spor salonlarida kapali olunca motivasyon bulamiyorum ne tavsiye edersiniz ?
Anca şikayet bi de sorun ki evde neler yapabilirim 2 aylık parayla ne satın alıp gelişebilirim. Hep bahane. İlerleyemezsiniz siz bu kafayla.

Doğru kardeşim bende köyde yaşarım. alışveriş yaparım yiyecekler iyi ama yinede dediklerimi kullanılsa çok iyi multivitamin içiyorum gerçekten zinde tutuyor. sana yoğurt tavsiye ederim.
yoğurt çok tüketmiyorum açıkcası bağırsaklar için turşu vs yiyorum.

belirteyim tıka basa doymadan gelişilemez bu işte özellikle evde yapılıyorsa
her şeyden yerim zeytinyağı, kırmızı et, bakla giller, deniz ürünleri bir şeyler kısmak iyi değildir
ama çalışıcaz canavar gibi yoksa gelişemem.

aynen öyle bazen kusacak noktaya geliyorum ama yapacak bir şey yok. bende sana beypazarı önereyim :D

Ödüm koptu burası sandım. Neyse bu sevincin ardından pandemi dönemi deneyimimi aktarayım yani yasaklar dönemi 30 gün fit uygulamasını indirip ileri seviyesini yapıyordum ek olarak dambılla biceps çalışıyorsum bu süreçte kas kazanmak zor maksat olanı korumaktır

Ödüm koptu burası sandım. Neyse bu sevincin ardından pandemi dönemi deneyimimi aktarayım yani yasaklar dönemi 30 gün fit uygulamasını indirip ileri seviyesini yapıyordum ek olarak dambılla biceps çalışıyorsum bu süreçte kas kazanmak zor maksat olanı korumaktır
başlangıç seviyesinde olanlar için değil. belli bi vücudun varsa evet, çok gelişmezsin ama yine de fit bi vücut elde etmek mümkün

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8