Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

flört ve ilişki

Dostlar flört ile konuşmayı kestim ondan hoşlandım ama aşır ağrdan satıyordu next yaptm
saha yapmak istiyorum ama olmayacak korkusu var ağızım iyi laf yapar ama hiç saha yapmadığımdan korku var deneyimlii olanların bir tavsiyesi varmı

Yapıştır gitsin, setlerin başarısız olmasından korkma. Çoğu kişi ilk setlerinde başarısız olur, gerekirse günde 10 set aç bir hafta boyunca bir tanesi bile başarılı olmasın. Sen vazgeçme bir süre sonra bir bakacaksın, daha rahatsın, ağzın daha iyi laf yapar hale gelmiş. İşte o zaman işin kaymağına sıra gelmiş olacak. Gözünde de çok büyütme insan sonuçta, milyonlarca var dünyada, bol şans.

gerçekten zor bir kız olmadıgını bildiğin halde nextlediysen vay haline dostum. Her agırdan satan kızı nextlersen, tr gibi bir yerde sen seks yapamazsın. Dogru yol agırdan satmasına ragmen oyuna devam etmek ve kararlılıgını sürdürmektir. Kızında kendi oyunu var buna saygılı olmalısın.

trde yolda durdurup set açmak en zor yöntem bence kadınlarla tanışmak için. İlgisi olduğu halde çok garip hissediyorsun ben bi 3 kere denedim cidden zor.

ama sosyal ortam oyunları daha kolay, sosyal ortamlara girmeni öneririm.
klupler,güzel kadınlarla dolaylı yoldan tanısabilecegin her yer uygundur. Ama sokaktan cevirmek avmde falan durdurup konusmak bana kalırsa en zor olanı. Yapabileni vardır ama bence çok extreme. Çok fazla insan olduğu zaman kızın dikkati dağılıyor. Arkadas ortamı ve klupleri dene onun dısında sosyal medyadan tanış bir kaçıyla. Ben öyle yapıyorum.

Son düzenleme:
Saha yapmak istiyorum diyorsun öncelikle hangi şehirdesin uygun bir yer mi ona göre konuşalım

Öncelikle her yerde set açılacağını bilmeni isterim, bu konuda için rahat olsun. Metroda, yolda, kafede, otobüste, sosyal ortamlarda, okulda set açmış biri olarak bunun gerçekleğini yaşadım... Aklımızın bir kilidi olduğunu düşün. Kilitli bir kapının ardında set açma becerisi var ve kapının kilidini kırdığında bu beceriye erişebildiğini düşün... Tek yapman gereken o kilidi kırmak tek seferlik bir söz ver kendine ve tek seferlik bir set aç, kilidi kırdığın için sonrasında her şey daha kolay olacaktır... Yada kahve içmek için gittiğin bir kafede garson kıza vs. kolyesinin (atkısının, şapkasının vs.) güzel olduğunu nereden aldığını sor ve bunu gerçekten sor, almak için sor... Bu sayede sohbet kilidini açmış olursun. Hatta bir ileriye taşıyalım bunu... ve kolyesinin güzel olduğunu nereden aldığını, babannene de almak istediğini sorabilirsin (negli bir yaklaşım o yüzden bunu yalnızca kızın duyabileceği şekilde sor), sorarken yüzünde mutlaka tebessüm olsun. Önemli olan nasıl sorduğun...

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8