Flörtle konuşurken beklediğim tepkiyi almamam

Grabella

Üye
Katılım
4 Nisan 2018
Mesajlar
37
Yaş
21
Şehir
İstanbul
Bir süredir flörtleiriğim kızla bizim arkadaşlarla buluşacağımız kafeye çağırdım. oda bi işi olduğunu söyledi babasıyla ama gerçekten işi vardı biliyorum telefonla babasıyla konuşurken dalga geçmiştim biraz. Neyse oda gelemeyeceğini söyleyince Bende kayınpedere selam söyle dedim gittim yanından. O baya bi şaşırdı arkamı döndüğümde arkadaşlarına bahsediyordu.
Uzaklaşırken göz ucuyla baktığımda ise bana bakmıyordu anlatmaya devam ediyordu. Okulda statüm iyi aslında ama bu olay diğer kızlarla etkileşimimi zedeliyebilir. Sen yanlış anlamışsın amk diye konuyu çekedebilirim. Ne yapayım kafam karışık
 

Emirbey

Üye
Katılım
24 Eylül 2018
Mesajlar
31
Yaş
22
Şehir
Balıkesir
Bırak anlatsın,ilgi merkezi olmaktan mı korkuyorsun? İyi yapmışsın. Şimdi onun seni davet etmesini bekle..
 
Katılım
5 Eylül 2018
Mesajlar
351
Şehir
İzmir
Sen yanlış anlamışsın yerine, biraz daha alaycı ve dikkat çekici bir şey kullanılabilir.
Yalnız eğer diğer kızlara bahsederse, statünü zedeleyebilir gerçekten de.

Ben üniversitede öğrenci iken, bir kıza senin tarzında yaklaşmıştım, artık okulda nasıl dedikodumu yaptı ise, bana selam veren kızlar bile selam vermez olmuştu. Allahtan okulun son yılı idi, çıkacağım kadar kızla çıkmıştım da, ilk başta olsa idi 5 yılım zehir olurdu.
Belli sabit ortamlarda, iş yeri, üniversite gibi yerlerde çok dikkatli olmak lazım. Birisinin dedikokusu, olası tüm kızların bize art niyetle yaklaşmasına neden oluyor.
Şu an çalıştığım iş yerinde bir kız var. Kız ne ileri ne geri adım atmıyor. Zeki bir kız, ODTÜ mezunu kendini birçok alanda geliştirmiş bir kız. Diğer erkeklere göre bana biraz daha yakın, hoşlandığımı da biliyor ama bu oyunu o kadar güzel oynuyor ki, bazen mesajlarıma cevap vermiyor bazen geç veriyor, bazen beni görmezden geliyor bazen yanıma gelip sohbet ediyor, bazen beni kesiyor.
benim oynamam gereken oyunu o oynuyor.
İş yerinde adımın çıkmasında da korkuyorum. Dedikoducu kıza benzemiyor ama 1 arkadaşına bile anlatsa, dalga dalga adım yayılabilir.
 
Üst