Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Forum Hakkında Düşüncelerim

Öncelikle Merhaba
Biraz Forum Hakkında Konuşmak Istiyorum
Burda Olan Çoğu Kişiye O Güzel Makaleleri için Teşekkürler.
Bir gün Google Nasıl ciddi olunur diye aratdim ordan Buldum bu Forumu 🤣
Sonra Başladım Okumaya
Alfalik terimi hakkında ilk Kapsamlı Bilgili Wolwerinenin Alfalik hakkında Makale Serisiyle Tanıştım. Çok Güzeldi
Forum Kitlesini Bilgeli Ciddi Kişiler Olduğunu Kafamda Kurdum. Ve burayı Bulduğuma çok sevinmiştim Bilgeli Kişiler ve Dünyagörüşleri vardı Yaşadığım yerin aksine (Yaşadığım yer 25.000 nüfusu Olan Dağlık bir bölge ve Gelenekçi bir şehir Tabiri Caizse Cahil diye biliriz ama ginede seviyorum ; ) Buraya Bir şey Yazmaya Korkuyordum. Beğenmezsiniz diye. Hemen düşünmeye başladım (sevinçle) Aklımdaki Tüm soruların cevabını bula bilirim diye.
Tyler ve Alduin Benim için hala Öyle
Daha Sonra Hinceus ve BlondeMamba yla Yakından Tanışma Fırsatım oldu Onlara Çoook Teşekkür ederim. Kuşbaşının Gerek Blogtaki gerek Forumdaki Makaleleri Çok Güzeldi
Forum Hayatımı değiştirdi dersem Yalan olur yaptığım şeylerin terimlerini öğrendim. Ve Nadide Bilgiler öğrendim
Ama KuşçuBaşının Temel Bisikletçi ve Hırsız adlı Makalesi Vardı (adını hatırlamıyorum)
O Tembellik sorunumu Aşırı düzeyde Azaltdı.
GodlessAlpha, Kasrqaa , N.R bu Kişilerden de bir çok Şey öğrendim Alduinin de Hakkını Yemeyelim 🤣
Sonra Gatzz, Lanunca , Wariors, GhostlyKisses, bay eflatun, re3c, Shelby Company Limited ve theyusuf_ Adını Unutduğum Bir Çok Güzel Insanları Barındırıyor Bu Forum. Bunlar Güzel Yanları

Fakat Günden Güne Forum Aktifliyi Ölüyor
Güzel Makaleler gidiyor. Yöneticiler Aktifliyi De Normalden Düşük.
Bunu Okuyan Kişilerden Ricam
1) Lütfen Bilgi Birikiminizi Paylaşın
17-18 Yıllık Hayat Tecrübeniz var Inanın Sizden Öğreneceğimiz Çok şey var
2) Makale Yazarlarına Teşekkür fln edin Motivasyon Verin ki Makale Yazsınlar.
Onlar sizler için Yazıyorlar Siz onlara gereken değeri vermezseniz yazmazlar öyle değilmi ?

Burdan Faydalanıyorsanız Sizde Fayda Verin.
Bilgiyi öğrenmenin en iyi Yolu Öğretmekdir - Konfüçyüs

Dikkate Aldığınız Için Teşekkürler

Son düzenleme:
Forumun akibeti belli degil.

Genel not duseyim:
Bildiklerinizi bedavaya vermeyin. Zamaninizi alip uzerinizden para kazanan platformlardan uzak durun. Karsiliginde rutbe gibi gercek hayatta bi zikime yaramayacak seyler icin zamaninizi harcamayin.

Gercekten paylasmak isteyen blog acar paylasir youtube uzerinden paylasir. Hem de kendini motive edecek kadar para kazanir.

Genel not duseyim:
Bildiklerinizi bedavaya vermeyin. Zamaninizi alip uzerinizden para kazanan platformlardan uzak durun. Karsiliginde rutbe gibi gercek hayatta bi zikime yaramayacak seyler icin zamaninizi harcamayin.

Gercekten paylasmak isteyen blog acar paylasir youtube uzerinden paylasir. Hem de kendini motive edecek kadar para kazanir.
Katılmıyorum, bildiğimiz her şey para mı etmeli? Burada sadece fikir alışverişi yapıyoruz. Gördüğüm kadarıyla, kimse yazısında o konuda profesyonel olduğunu iddia edip burada eğitim vermeye kalkmıyor. Bu işeri para kazanmak için yapan elemanların para kazanabilmesi için belli vasıflara veya sertifikalara, eğitimlere sahip olması gerekir.

Ayrıca, herkesin her bildiği para etmez.

Öncelikle Merhaba
Biraz Forum Hakkında Konuşmak Istiyorum
Burda Olan Çoğu Kişiye O Güzel Makaleleri için Teşekkürler.
Bir gün Google Nasıl ciddi olunur diye aratdim ordan Buldum bu Forumu 🤣
Sonra Başladım Okumaya
Alfalik terimi hakkında ilk Kapsamlı Bilgili Wolwerinenin Alfalik hakkında Makale Serisiyle Tanıştım. Çok Güzeldi
Forum Kitlesini Bilgeli Ciddi Kişiler Olduğunu Kafamda Kurdum o yüzden Yazmaya Korkuyordum 🤣
Tyler ve Alduin Benim için hala Öyle
Daha Sonra Hinceus ve BlondeMamba yla Yakından Tanışma Fırsatım oldu Onlara Çoook Teşekkür ederim. Kuşbaşının Gerek Blogtaki gerek Forumdaki Makaleleri Çok Güzeldi
Forum Hayatımı değiştirdi dersem Yalan olur yaptığım şeylerin terimlerini öğrendim. Ve Nadide Bilgiler öğrendim
Ama KuşçuBaşının Temel Bisikletçi ve Hırsız adlı Makalesi Vardı (adını hatırlamıyorum)
O Tembellik sorunumu Aşırı düzeyde Azaltdı.
GodlessAlpha, Kasrqaa , N.R bu Kişilerden de bir çok Şey öğrendim Alduinin de Hakkını Yemeyelim 🤣
Sonra Gatzz, Lanunca , Wariors, GhostlyKisses, bay eflatun, re3c, Adını Unutduğum Bir Çok Güzel Insanları Barındırıyor Bu Forum. Bunlar Güzel Yanları

Fakat Günden Güne Forum Aktifliyi Ölüyor
Güzel Makaleler gidiyor. Yöneticiler Aktifliyi De Normalden Düşük.
Bunu Okuyan Kişilerden Ricam
1) Lütfen Bilgi Birikiminizi Paylaşın
17-18 Yıllık Hayat Tecrübeniz var Inanın Sizden Öğreneceğimiz Çok şey var
2) Makale Yazarlarına Teşekkür fln edin Motivasyon Verin ki Makale Yazsınlar.
Onlar sizler için Yazıyorlar Siz onlara gereken değeri vermezseniz yazmazlar öyle değilmi ?

Burdan Faydalanıyorsanız Sizde Fayda Verin.
Bilgiyi öğrenmenin en iyi Yolu Öğretmekdir - Konfüçyüs

Dikkate Aldığınız Için Teşekkürler
Rica ederim ve ben de teşekkür ederim güzel bir insan tanımışım diyebilirim.Ayrıca forum genel olarak çok garipleşti.Eski tat yok mesela.Her gün yeni insanlar kayıt oluyor ama tabii zamanında bizim okuduğumuz gibi kaliteli yazılar ile karşılaşamıyorlar maalesef. Ve siz ne düşünüyorsunuz bilmiyorum ama gereksiz bir bilgi kirliliği var ve gereksiz derecede çok ama herhangi bir faydası olmayacak makaleler yazılmaya başlandı. Bu yüzden artık ne yalan söyleyeyim yazasım da gelmiyor buraya bakasım da ama bazen girip eski yazılara göz atıyorum güzel geliyor. Siz de yapın. Ne varsa eskilerde var :)

Genel not duseyim:

Senin Şuan dediğin fikiri icra etsek forumu kapatmak lazım 🤣
Dediğin Doğru Influencer olarak çalışmak isteyen uygulaya bilirler

Rica ederim ve ben de teşekkür ederim güzel bir insan tanımışım diyebilirim.Ayrıca forum genel olarak çok garipleşti.Eski tat yok mesela.Her gün yeni insanlar kayıt oluyor ama tabii zamanında bizim okuduğumuz gibi kaliteli yazılar ile karşılaşamıyorlar maalesef. Ve siz ne düşünüyorsunuz bilmiyorum ama gereksiz bir bilgi kirliliği var ve gereksiz derecede çok ama herhangi bir faydası olmayacak makaleler yazılmaya başlandı. Bu yüzden artık ne yalan söyleyeyim yazasım da gelmiyor buraya bakasım da ama bazen girip eski yazılara göz atıyorum güzel geliyor. Siz de yapın. Ne varsa eskilerde var :)
Içip içip Millete saran dayılar gibi Dertliyim diyip ne Kafanızın etini Yemişdim 🤣
Bir de Kuş Dili vardı 🤣

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8