Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Forum ve Blog

Bence sayfanın arayüzü geliştirilmeli.Aramızda bu işlerden anlayan insanlar illaki vardır daha profesyonel bir ortam hazırlanabilir gizemli bir çekicilik ekleme vs yahut daha orjinal bir isim bulabiliriz dövüş kulübünden bahsetmeyelim direk alfaloji diye yazarak tabi bu benim görüşüm köpürmeyin hemen :)

Bence sayfanın arayüzü geliştirilmeli.Aramızda bu işlerden anlayan insanlar illaki vardır daha profesyonel bir ortam hazırlanabilir gizemli bir çekicilik ekleme vs yahut daha orjinal bir isim bulabiliriz dövüş kulübünden bahsetmeyelim direk alfaloji diye yazarak tabi bu benim görüşüm köpürmeyin hemen :)
Bu konu hakkında bi başlık açacaktım ama gerek kalmadı işte :D bir de bir şey eklemek istiyorum buraya. Forum ve blog'un reklamı yapılmaı görüyorum bazen nadir de olsa 300 görüntülenme alıyor bi gönderi ama 10 yanıttan fazlası olmuyor daha büyük kitlelere ulaşmamız şart oldu bence.

Kasttetiğin olayı biraz açarsan düşünebiliriz. Forumun yazılımı zaten forum yazılımları arasındaki en iyi yazılım. Tasarım olarak kullanıcı dostu zaten.
Forum ve blog'un reklamı yapılmaı görüyorum bazen nadir de olsa 300 görüntülenme alıyor bi gönderi ama 10 yanıttan fazlası olmuyor daha büyük kitlelere ulaşmamız şart oldu bence.
Burada iş sizde bitiyor. Şöyle bir durum var. Bir sitenin reklamını site sahibi yaparsa o siteye fazla kimse gitmez. Fakat bir sitenin reklamını sitedeki kullanıcı yaparsa o siteyi çok kişi merak edip kayıt olur. Yani sizin reklam yapmanız benim yapmamdan daha etkili olur.
Anlatmak istediğim şey buydu sağda solda forumu paylaşın derken.

Kasttetiğin olayı biraz açarsan düşünebiliriz. Forumun yazılımı zaten forum yazılımları arasındaki en iyi yazılım. Tasarım olarak kullanıcı dostu zaten.

Burada iş sizde bitiyor. Şöyle bir durum var. Bir sitenin reklamını site sahibi yaparsa o siteye fazla kimse gitmez. Fakat bir sitenin reklamını sitedeki kullanıcı yaparsa o siteyi çok kişi merak edip kayıt olur. Yani sizin reklam yapmanız benim yapmamdan daha etkili olur.
Anlatmak istediğim şey buydu sağda solda forumu paylaşın derken.
üye olmayı zorunlu kıl direk okuyup geçmesinler kendi yorumlarını da yapsınlar

üye olmayı zorunlu kıl direk okuyup geçmesinler kendi yorumlarını da yapsınlar
Bu konuyu maalesef tek tek açıklamaktan yoruldum ama yine açıklayacağız mecbur. Eğer üyeliği zorunlu kılarsak içeriğe bakıp çıkarlar, fakat üyelik zorunlu olmazsa sadece gerçekten isteyen kişiler üye olur.

Benim korkum site yayılırsa eski düzeyini kaybedeceği yönünde tabiki bende kendi kurduğum sitenin çok tıklanmasını isterim ama kullanıcıların da fikirlerini almak lazım.
Sitenin yayılmasını isteme sebebim yorumlara katılımın artmasını istememden ötürü. Düzen bozan olursa zaten anında uzaklaştırırım. Fakat 1-2 kişi dışında henüz gözüme çarpan yok. Yani düzen korunur her türlü.

Özel bölgeye gelirsek kendim seçiyorum dikkatimi çeken kişileri. İçerisinde eğitim setleri var. Fakat istediğim gibi olmadı. Orayı ya kapatacağım ya da genele sunacağım.

Özel bölgeye gelirsek kendim seçiyorum dikkatimi çeken kişileri. İçerisinde eğitim setleri var. Fakat istediğim gibi olmadı. Orayı ya kapatacağım ya da genele sunacağım.
Özel bölge benimde dikkatimi çekti :) Biraz araştırdıktan sonra anladım olayı bence kapatmak yerine herkese aç :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8