Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Forumdaki çok bilmiş tipler

Son zamanlarda forumda, hatta hayatımızda bu tür gerizekalı insanlar nedense çoğaldı. 1-2 gün önce forumdaki bir konunun altına, "buna katılmıyorum" şeklinde yorum yaptım ve neden katılmadığımı kanıtlarıyla birlikte gösterdim, gerizekalı arkadaşın bana dediği şey "Namık Kemal" ulan dingil herif, madem bir bok bilmiyorsun, neden bilenlere ve kanıt gösterenlere bu şekilde boş yorumlar atıyorsun. Aranızda bu tarz da bunu okuyan kişiler varsa, onlarda tam bir dingildir. Neredeyse yöneticiler her gün aktif olmasına rağmen bu şekilde insanları neden forumda barındırıyorlar anlamıyorum. @Kasrqaa ve @Philliscan forumu bırakmasına gram şaşırmadım.

"Kimse bir başkasını yargılayabilecek kadar kusursuz değildir. Ama bazıları kendinde bu hakkı görecek kadar hadsizdir."

Güzel dostum, hayatın her anında senin çetrefilli düşmanların olacaktır illa. Seni çekemeyenler, sana saldıracaktır...

Bunlardan etkilenerek zayıf noktanız olduğunu belli etmeyin.

Sadece senin için geçerli değil, herkes için geçerli...

Bu forum hayali set açma hikayeleri uyduran, bir yaşayıp on bir anlatan insanların cirit attığı bir yer, gerçekten bir şeyler öğrenmek isteyen ve hayatında gelişim sağlayan insanlar bir elin parmağını geçmez burada. Bu da çok normal, insan nüfusunun yarısından fazlası vasatın altında, bu forumda da mükemmel bir insan profili beklemek saçma olucaktır

Namık Kemal olayı bomba zaten.

Ben "Alfa erkeğim ulan" diye ağzımdan tek cümle çıkmamıştır ki zaten değilim ve olmak gibi bir niyetim de yok. Ben the red pill teorileri sayesinde kız tavlama amacında da değilim. Kendime asla pua demedim ve pua olmakta istemem. Ben sadece denk geldiğinde açtığım setleri, oyunları yazıyorum ya da eskiden mavi haplıyken yaptığım hataları, olayları anlatıyorum. Gelen özel mesaj; Kesin yaşanmıştır.

Güzel kardeşlerim ben burada yaşamadığım bir olayı, fantezimi sizinle paylaşsam benim elime ne geçecek? Ben buradan para kazanmıyorum. Burada insanları etkileyip "benim müridim olun lan" gibi bir beklentim de yok. Yazılarımın beğenilmesi benim egomu da tatmin etmez. Ben zamanında yaptığım hataları sizlerle paylaşıyorum ki sizlerde yapmayın. Başarılı açtığım setleri paylaşıyorum ki sizde cesur olun iyi kötü naçizane benim yaptıklarımdan taktik alın.

zaten eskisi kadar çokta yazmamaya başladım. Normalde eleştirilere açığımdır ve eleştirilmeyi severim. Hatalarımı görmüş olurum ama sizlerle bir şeyler paylaşıp karşılığında yalancı damgası yemek hoş olmuyor. Ben yine de 1 kişi okusa bile yazmaya devam edeceğim. Çünkü 1 kişinin bile hayatına bir şeyler katabilirsem bu benim için iyi bir şeydir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8