Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Forumu Büyütme Operasyonu

Merhabalar, bu forumun Türkiye'de eşi benzeri yok. Diğer beta siteler hem bomboş hemde para ile bilgi satanlar olmasına rağmen insanlar toplanıyor. Ben forumla youtube da bir video altında ki yorum vasıtasıyla tanıştım. Barzonun birini dinliyordum alfa nasıl olunur diye bir video atmıştı gülmek için açmıştım. Forumu arkadaşlarınıza önerin, korkmayın benden daha iyi olucak diye gerçek bir erkek böyle şeylere takılmaz çünkü bilir ondan iyisi yoktur.Kimseyle kıyaslamaz kendini.
+Forumu arkadaşlarınıza tavsiye edin.
+Youtube da MALFA nasıl olunur konsepte videoların altına sitemizin linkini bırakın.(Ben böyle keşfettim.)

Benim derdim böylesine karşılıksız kurulmuş bir sitenin hak ettiği değeri görmesi. ZeuN

Kanka ben hala bu fikre katılmıyorum.
Zaten geçmişteki forumla şimdiki forum aynı değil.
Çocuk 13 yaşında geliyor "abiler pipim şöyle böyle napmam lazım?" diye konu açıyor.

Bir çok yazarda bence bu yüzden bıraktı forumu

"Bir ortamda ne kadar az kişi varsa, kalite o kadar artar ve sağlam olur.
Ne kadar fazla kişi olursa, kalite de aynı oranda düşer ve çürükler çıkar."

Bu bakış açısından düşünmemiştim evet dedikleriniz mantıklı. Kaliteli insan toplamak oldukça zor.

Bu bakış açısından düşünmemiştim evet dedikleriniz mantıklı. Kaliteli insan toplamak oldukça zor.

Komşu kızı tavlama teknikleri, sınıfta bakıştığım kızla nasıl sew olabilirim?' diye arama yapan arkadaşların ulaştığı videoların altına bu forumu önermek yerine forumdaki insanlarla bilgi alışverişi yapmak çok daha kazançlı bence kanka :d

Üyelerimiz az ve öz olmalı diye düşünenlerdenim.
Bencilliğini dışarı sakla dostum. Bu forumun amacı geniş kitleye yayılıp, insanların gerçeği görmesini sağlamaktı.
Yazan kişinin dediği doğru eşi benzeri olmayan, bir çıkar gütmeyen bir site burası. Değer görmeyi hak ediyor.
Fakat; adminin bile kendi sitesini siklemediği bir durum varken, üyelerin siteyi düşünmesi bana absürt geliyor.
Ama yine de istediğinizi yapın.
Ben bir yazar olarak canım sıkıldıkça yazmaya devam edeceğim.

Yakın arkadaşlarım üzücü şekilde hanımcılık ve feminizmden yana yani anlayacağın benim düşüncelerimi dalga geçerek dinlediklerinden dolayı, yakın arkadaşlarımla bu konuları konuşamıyorum.

Ayrıca yakın arkadaşlarım benim ilişki tarzımı yanlış buluyor, kendilerine uzun süreçli sevgili arıyorlar.

Son düzenleme:
Bu forumu çok yakın bir arkadaşıma önerecektim bir zamanlar. Hatta ufak ufak onu eğitiyordum sonrasında kararımı alıp önermeme ramak kala
Amguardlık yapıp beni tüm kişilere kötüleyip bir kıza sattı. O kızda ilk oneitisimdi. Yayma taraftarı değilim.
O yüzden bir yandan da üyelik sisteminin geliştirilmesini önerebilirim.
Her üye olan her yazıyı görmesin tarzı.
Aslında bakarsan filtreleme yapacaksın forumda adam akıllı katkısı olanlar ve gerçekten öğrenmek isteyenler olacak. Sonra da SEO'yu kaldırıp google indexlerini kapatacaksın. Al sana underground kaliteli forum :D

Bu forumu çok yakın bir arkadaşıma önerecektim bir zamanlar. Hatta ufak ufak onu eğitiyordum sonrasında kararımı alıp önermeme ramak kala
Amguardlık yapıp beni tüm kişilere kötüleyip bir kıza sattı. O kızda ilk oneitisimdi. Yayma taraftarı değilim.
O yüzden bir yandan da üyelik sisteminin geliştirilmesini önerebilirim.
Her üye olan her yazıyı görmesin tarzı.
Aslında bakarsan filtreleme yapacaksın forumda adam akıllı katkısı olanlar ve gerçekten öğrenmek isteyenler olacak. Sonra da SEO'yu kaldırıp google indexlerini kapatacaksın. Al sana underground kaliteli forum :D
Arkadaşın sağlam satış yapmış. hahah

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8