Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Forumu Büyütme Operasyonu

Yakın arkadaşlarım üzücü şekilde hanımcılık ve feminizmden yana yani anlayacağın benim düşüncelerimi dalga geçerek dinlediklerinden dolayı, yakın arkadaşlarımla bu konuları konuşamıyorum. Ayrıca yakın arkadaşlarım benim ilişki tarzımı yanlış buluyor, kendilerine uzun süreçli sevgili arıyorlar.
Yapman gereken çevreni değiştirmek. Bir söz vardır çok sevdiğim; "5 işe yaramazla takılırsan muhtemelen 6. işe yaramaz sen olursun." Uzun süreçli ilişki yaşayıp ayrılınca aga bee yak yak diye gezdiklerine eminim.

Yapman gereken çevreni değiştirmek. Bir söz vardır çok sevdiğim; "5 işe yaramazla takılırsan muhtemelen 6. işe yaramaz sen olursun." Uzun süreçli ilişki yaşayıp ayrılınca aga bee yak yak diye gezdiklerine eminim.
Dostum, benim zaten kaliteli bir çevrem var.

Yakın arkadaşlarımdan oluşan bir gruptan bahsetmek istedim, sen arkadaşlarınızı davet edin deyince komiğime geldi ve söyleyim dedim. Yani onlar bu konularda farklı düşüncedeler ve geliştirmenin imkanı yok gibi.

Bence zaten herkes kendi ayağına basarak öğrenmeli, biri kolundan tutup üste çıkarırsa 2 gün sonra tekrar düşersin bırakın kendileri düşe kalka öğrensin. Çünkü ben denedim iflah olmazlar.

Son düzenleme:
Foruma toxic kitleyi fazlasıyla getirebilir. Takdir etmiyorum böyle bir fikri.

Amguardlık yapıp beni tüm kişilere kötüleyip bir kıza sattı.
bunlar tam anlamıyla bir o*uspu evladıdır bu tarz kişilerden uzak durun 5-10 yıllık arkadaşınız olsa dahi bir kız karşısında sırf kendini yüceltebilmek için başka birini bu kadar aşağılayan birinden kimseye hayır gelmez(kendine bile).

Gayet güzel bir fikir .Bazı arkadaşlar tabi toxiclerin geleceğini düşüneceklerdir.Haklılarda,hatta bazı yazarlarda bu yüzden forumu bıraktı.Az ve öz bir kitle olmak güzel birşey ama bu bilgilere gerçekten ihtiyaç duyanlar ulaşamadıktan sonra sonra paylaşmak denen şey anlamını yitiriyor.Forumun demirden kanunları olması gerekiyor..Toxic kitle daha büyüyemeden bertaraf edilmeli.Narsistlere,psikolojik bozukluğu olanlara ,hakaret edenlere bu forumu kaptırmamalıyız.Bir insan hakaret ediyorsa benim için ne kadar haklı olduğu önemli değildir.Karşındaki ezmek üzerine kurulu bir psikolojisi olan birisi daima haksızdır.Bu yüzden en gözde üyeler birkaç narsist uğruna feda edildi.Ne diye birkaç forumdaş narsistlerin manipülasyonuna yenildi.Yazıyı yazanları emekleri görmezden gelindi.Bu olmamalı arkadaş.Çevirip yazdıysa orada "ben yazdım ben yazdım bana beğeni atın len diye " yazmıyor ki ,ama bizim narsist at gözlüğü ile olaya bakıp herkesi kendisi gibi sanıyor."Dostum herhalde bunu şu kaynaktan aldın herhalde,kaynağı paylaşırsan bizde faydalanırız." dese bırakın problemleri çözmeyi belkide forumda daha yüksek bir düzeye çıkacağız.Bu yüzden uslüb herşeydir.Bu forumu değiştereceksek üslubumuz ile işe başlayalım.

Geçenlerde okuduğum kitaptan s*x ile önemli bilgiler verdim abi 10 beğeni yada adamakıllı bir yorum almadı ilgi görmedi. Bu forumun
Eşi benzeri var hatta daha iyisi var oda ERKEKADAM sitesi. Forumun tonla yazarı varken ergen , hatta ergen bile olmayan bebeler yüzünden herkes gitti. Ben bu foruma her gün 30 defa girer yorum yapar yorum okurdum ama soğuttunuz bu forumdan. Diğer yazarlara bı çok üyeye olduğu gibi bende geri dönmek istedim ama o kadar gereksiz , herkesin saçma konular açığı bir forum oldu ki artık nadiren girip bu mu yani dediğim bir yer oldu.

Hak eden adam araştırır bulur bence. Bize de kimse tavsiye etmedi burayı veya herhangi başka bir şeyi herkes araştırıp ulaşıyor. Benim 1 senem var forumda üyeliğim yeni bakmayın.

Son düzenleme:
Şimdi dostum, özellikle son zamanlarda gelen yeni üyeler, emek verenlere laf atıyor. Sözde racon kesiyor, eminim abilik taslamaya kalkışanlar bile olmuştur. Ömründe 1 kızla konuşmamış tipler, geliyor ahlak bekçiliği taslıyor. Kimisi yemek yediği kabın ırzına geçiyor.

İşte böyleleri yüzünden ayrılanlar oldu, bu açıdan cidden yeni üyenin gelmesi kötü olabilir ancaaaak

şu da var ki her üyeyi bir tutmamak lazım. Şimdi hepimiz isyan ediyoruz, ''Şu kıza nasıl geçiririm, bunla nasıl yiyişirim.'' kafa yapısına. Ancak kendimizden hatırlayalım dostlar. Birçoğumuz bu forumu ilk defa keşfettiğimizde amaç, kendimizi cidden geliştirmek miydi ;yoksa o anı kurtarıp kızları yatağa atmanın yollarını bulmak mıydı? Eğri oturup doğru konuşalım, mesela ben ilk geldiğim zamanlar böyleydim. Sonradan amacım, kendimi geliştirmek oldu. Hatta geçmişime bazen iniyorum, çeşitli kız sorunlarımı anlatıp yardım istemişliğim var. Şimdi ben böyle bir evrim geçirmişken, nasıl yeni üye gelmesin, hepsi abaza türünde yorumlar yapayım? Anlıyorsunuz değil mi?

İşte onların da böyle bir süreci olacak. Hemen öyle kaliteli erkek olmanın yollarını araştırmayacaklar, bunun yerine kızla nasıl sevişirim,öpüşürüm kafasında olacaklar. Zamanla her şey rayına oturacak. Bu bir süreçtir. Haa elbette aralarında farklı olanlar da vardır. Onlar haricinde diyelim.

O yüzden onlara da zaman ve hak verelim dostlar.

Haa bir şey bilmediği halde bilmişlik taslayıp, insanları ezmeye çalışan tiplere de ona göre davranalım.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8