Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Fotoğraf çekinirken poz?

Kız arkadaşım yan yana fotoğraf çekinmek istiyor. Ne yalan söyleyeyim kendimi görmeden fotoğraf çekinirken, başkası beni çekerken bir özgüvensizlik oluyor. Çünkü genelde kötü çıkıyorum. Nasıl poz verebilirim? Kız gülerek poz veriyor sürekli, bense dişlerimin çirkinliği yüzünden gülerek poz veremiyorum. Genelde sert dururum. Nasıl yapsam bilemedim :)

Kız arkadaşım yan yana fotoğraf çekinmek istiyor. Ne yalan söyleyeyim kendimi görmeden fotoğraf çekinirken, başkası beni çekerken bir özgüvensizlik oluyor. Çünkü genelde kötü çıkıyorum. Nasıl poz verebilirim? Kız gülerek poz veriyor sürekli, bense dişlerimin çirkinliği yüzünden gülerek poz veremiyorum. Genelde sert dururum. Nasıl yapsam bilemedim :)

Google'a Mars ve Venüs heykeli yaz dostum. Görsellere gir. O heykel gibi çekil. Aşkı sembolize eden bir heykel. Heykele dikkatle bakarsan günümüz anneciğimi çok seviyorum pozu vermiyor erkek. Bir eli kızda, diğer eli mızrağında ufuklara bakıyor. Kız ise adama bakıyor. Bedendili analizi yaparsak, Kız iki eliyle sarılıp öne değil de erkeğe bakarak ben sadece seninim mesajı veriyor. Erkeğin ise bir eli kızda, diğer eli mızrağında, gözü de ufuklarda. Erkeğin bedendili ise seni seviyorum ama gitsen de diğer elim amaçlarımda, hayat devam ediyor, o baktığım ufukları fethedip gelmem gerek diyor, günümüz pozları gibi iki eliyle sımsıkı sarılmıyor.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8