Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Friendzone Çıkış!?

Arkadaşlar selam.
Bilirsiniz ki "friendzone" çırpındıkça, battığımız bir hapishane gibidir. Peki... Şunu çok merak ediyorum bu hapishane'den nasıl çıkabiliriz?
En net cevabı vereceğinizi umuyorum, Saygılarımla...

Kadınına göre değişir. Zamanında fz yediğim kıza garip bi oyun oynamıştım. Kıza "yeşil gözlü, kahve saçlı, sevimli, eğlenceli bir kızdan hoşlanıyorum oda benden hoşlanıyor ama kafası karışık sanırım(birebir kızı tarif etmiştim)" demiştim. Kız ilgi görmek istediği için "o kız ben mi oluyorum" demişti. Kıza "ben başka kızdan hoşlanıyorum sen ise gelmişin benle dalga geçiyorsun,yoksa benden hoşlandığın için kafan mı karışık(aslında kızın hoşlandığı yoktu) kusura bakma biz arkadaşız haddini bil" diyerek terslemiştim. O günden sonra fzden çıkmıştım o davranışımla. Benden özür dilemişti. Hep günaydın mesajları atmaya başlamıştı.

Alternatif yaratırsan fzden çıkarsın. O zamanlar kızlar konusunda sıkıntılı olduğum için böyle gıldır gıcık oyuna başvurmuştum ki işe yaradı. Bi arkadaşımada aynısını yaptırttım fakat kız özür dileyince hemen yelkenleri suya indirip fz yemişti :)

Şimdi Kaynak Ver Diyenler Olur :)
Kaynak önceden yediğim fzden çıkardığım ders :)

Son düzenleme:
Friendzone dan çıkmak için yapılacak hamleler farklı olsa da yapılış şekilleri hep aynıdır.O da bıçak gibi keskin olmalarıdır.

Friendzone'a takıldığım bir kız vardı.İş çıkışı bir fast food restoranında yemek yiyorduk,ordan evlerimize dağılacaktık.Karşısına değil ilk defa yanına oturdum.Sonra kafamı çevirip önce yanağını sonra dudağını öptüm ve friendzone dan çıktım.

Bence en sağlıklı yol kızla ilişkiyi bitirmek. Gereksiz efor ve uğraş gibi geliyor bana.

Kadınına göre değişir. Zamanında fz yediğim kıza garip bi oyun oynamıştım. Kıza "yeşil gözlü, kahve saçlı, sevimli, eğlenceli bir kızdan hoşlanıyorum oda benden hoşlanıyor ama kafası karışık sanırım(birebir kızı tarif etmiştim)" demiştim. Kız ilgi görmek istediği için "o kız ben mi oluyorum" demişti. Kıza "ben başka kızdan hoşlanıyorum sen ise gelmişin benle dalga geçiyorsun,yoksa benden hoşlandığın için kafan mı karışık(aslında kızın hoşlandığı yoktu) kusura bakma biz arkadaşız haddini bil" diyerek terslemiştim. O günden sonra fzden çıkmıştım o davranışımla. Benden özür dilemişti. Hep günaydın mesajları atmaya başlamıştı.

Alternatif yaratırsan fzden çıkarsın. O zamanlar kızlar konusunda sıkıntılı olduğum için böyle gıldır gıcık oyuna başvurmuştum ki işe yaradı. Bi arkadaşımada aynısını yaptırttım fakat kız özür dileyince hemen yelkenleri suya indirip fz yemişti :)

Yanıtın için çok teşekkür ederim. Başka bir alternatifin varmı? Sadece sordum yazarsan sevinirim :) ve ayrıca fz den çıktıktan sonra doğal oyun mu oynayalım, yoksa farklı bir taktiği varmı?

Son düzenleme:

Bu yazı vardı sanki daha önce ;)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8