Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Fuckbuddy/Friends With Benefits Nasıl Bulunur?

Bir kızı içinde duygusal bir şey olmayan ve sadece cinsellik amaçlı bir ilişki yolunu nasıl yapabiliriz?

Seni çok çekici bulmalı yani sana neden versin ona göre kızlarla konuş basit kızlarla konuş zaten onlar kendisi gelir o muhabbete ciddi ilişki istemiyorum ama takılırız havasında olcaksın hangi kız bunu sorun etmeden konuşuyorsa o iş tamam 👌🏻

Buluruzdan ziyade fuckbody olabilecek kızları anlayabilmemiz lazım. "Bu kızdan olur" dediğimiz anda gerisini hallederiz zaten. Önemli olan tespit edebilmek.

Ben bu bizim mahalledeki red pill sitesinde basbas soylenen tabak cevirme teorisini uygulayinca her istedigime ulastim sizde tabak cevirin...

Bravo çok iyi anladım biraz daha kısa tutsaydın ya yeterli olurdu:)
Bir sürü tabak çevireceksin. Yani bir sürü kızla aynı anda konuşacaksın. Bu sayede bolluk mentaliten otomatik olarak oluşacak. Böylelikle hem kızlara daha çekici geleceksin hem de bir sürü tabak çevirdiğin için istediğini elde etme şansın artacak. Erkek adam sitesinden tabak çevirme konusunu detaylı olarak okumanı çok isterim. Belirli şartlar var. Örneğin: ONEitis olduğun kız senin tabaklarından bir tanesi değildir, artık tabaksa bile tabak olmaktan çıkmış, gözünde tanrıça haline gelmiştir. Eğer diğer tabaklarından bahsederken bir tanesi üzerinde çok duruyorsan etkilenmişsin demektir. O zaman yine bu üzerinde çokça durduğun kız senin çevirdiğin bir tabak olmaktan çıkar.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8