Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Fuckbuddy Yapma Tarifi

maliblue

Yönetici
Süper Moderatör
Dikkat, bu taktik genelde medeniyetin az, muhafazakarlığın hatrısayılır seviyede olduğu şehirlerde etkilidir. Fakat her yerde kullanılabilir.

Bu işin en temel taşı güvendir. Oyunu, alfacılığı bir kenara bırakın ve önce kızın güvenini kazanmayı öğrenin.

Çok basit bir şekilde ilişkiden keyif almadığını ilişki adamı olamayacağını bir türlü alışamadığını ve sevmek sevilmek nedir bilmeyen bi adam olduğunu söyleyerek konuya giriş yap. Sonrasında kıza bir ilişki içerisinde olmanın kötü olduğunu manipüle et. Önce ilişkinin saçma, ayrılıkların saçma olduğunu empoze et. Kız bu düşünceyi benimsesin resmen. Daha sonra bu yaşta seksi anlat, çok normal olduğunu, herkesin vuruştuğunu, verdiği hazzı falan anlat. Yani bunu ben kısa yoldan anlatıyorum ama sen kısa yoldan anlatma derin derin, yavaş yavaş işle kıza ve kızı sadece seks için yaratıldığımıza inandır.

A presto amici!

Bunu yaparken bir şeylerden örnek vermek çok etkilidir örneği bir dizideki kadının sevdiği karakterden

Dikkat, bu taktik genelde medeniyetin az, muhafazakarlığın hatrısayılır seviyede olduğu şehirlerde etkilidir. Fakat her yerde kullanılabilir.

Bu işin en temel taşı güvendir. Oyunu, alfacılığı bir kenara bırakın ve önce kızın güvenini kazanmayı öğrenin.

Çok basit bir şekilde ilişkiden keyif almadığını ilişki adamı olamayacağını bir türlü alışamadığını ve sevmek sevilmek nedir bilmeyen bi adam olduğunu söyleyerek konuya giriş yap. Sonrasında kıza bir ilişki içerisinde olmanın kötü olduğunu manipüle et. Önce ilişkinin saçma, ayrılıkların saçma olduğunu empoze et. Kız bu düşünceyi benimsesin resmen. Daha sonra bu yaşta seksi anlat, çok normal olduğunu, herkesin vuruştuğunu, verdiği hazzı falan anlat. Yani bunu ben kısa yoldan anlatıyorum ama sen kısa yoldan anlatma derin derin, yavaş yavaş işle kıza ve kızı sadece s*ks için yaratıldığımıza inandır.

A presto amici!
biraz daha ayrıntı olsa diğer arkadaşlar için çok güzel olur.ben zaten yapamam çünkü büyükşehirdeyim

Biraz espri + Biraz küstahlık +Biraz Maskülenlik ve Profesör X'in gizli karışımı :p

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8