Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kitap Önerisi Funda Aksoy - Erkek Tavlama Kılavuzu

Bu kitaptan birüsü analiz çıkacak :D Koyu harfle yazılanlar kitaptan alıntı :D
Erkeklerin en sevdiği şey kadınları kendi kendine yetemeyen, dertli, her zaman korunma ve yardıma muhtaç yaratıklar olarak görmektir.
Yani dert babalığı yapmıyoruz :D

Diyelim ki okulda biri var. Beğeniyorsunuz, birkaç kez göz göze geldiniz ama henüz tanışmadınız. Eğer o da sizi beğendiyse, sizin gruptan birileri ile şöyle ya da böyle tanışıp, sohbetinizin döndüğü yere gelecektir. Siz, bir müddet sonra başka tarafa dönerek oturmaya başlayın. Biraz canınız sıkılmış gibi durun. Testleri farkettiniz mi? :D bu yüzden testlerde kadın ne isterse onu vermiyoruz. Burada ilgi istiyor ilgiyi vermiyoruz. :D

O yanınıza gelecek ve "Hayrola! Canın sıkılmış gibi duruyorsun" diyecektir. Bu noktada cevabınız "yok bişey ya" olmalıdır. "İyi o zaman" mı dedi? Güzel, sizin onu kovmanıza gerek kalmadan o yanınızdan ayrılır. "İstersen bana anlatabilirsin, bir yabancıya açılmak seni rahatlatabilir" gibi geyiklere girdiyse, anlayın ki o da sizi beğeniyor. Bu tam anlamıyla kuşların çiftleşme dansları talan gibidir. Siz aslında derdiniz yokken trip yaparsınız ki , ona da yaklaşabilecek malzeme olsun. O da bu numarayı yemiş gibi gözükür ki muhabbet açılabilsin. Bizim %90lık kesimi çözmüşler :D Beyler triplerde yapacağımız taktik belli ilgisiz olacağız hadi göreyim aslanlarım :D

ERKEKLER KIZLARA ÇIKMA TEKLİF ETMEK ZORUNDADIRLAR Kadına asla çıkma teklifi edipte egolarını yükseltmeyin. Kıza hoşlandığını belli et fakat abartmadan tabi ucuz yollu bir şekilde belli et(çiçek hediye alma,çok çiçek almak istersen annene al). Benim manipülem kadına hakettiğinden birazcık fazla ilgi gösteririm öteki gün ilgiyi selam sabahı keserim ilgi için yanıma gelir trip atar test yapar.

Bununla beraber "Fena çocuk da değil. Beğenmiyorum dersem yalan olur" diyorsanız, gönlünüzü eğlendirecekseniz o zaman. Burada artık yedek kulübesinde bekleyen futbolcusunuz :D

Onun bu yaptığınız jeste verdiği karşılığa bakın. Gerçekten size minnettar oldu ve size bir buket çiçek ya da benzeri hediye ile geldiyse doğru yoldasınız demektir. Ama işin ucunu sağlam tutmanız şart. O böyle davranınca siz de yelkenleri suya indirirseniz yeniden havalara çıkar. Madem başta ciddi bir hata yaptınız, işi hep kontrolünüzde tutmanız gerekir. Şeytan azapta gerek. Ne kadar çektirirseniz, o kadar kıymetinizi anlayacaktır. Analiz etmeye gerek duymadım anlayan anladı :D sonra tüm erkekler şerefsiz, daha çiçeği hak etmiyorlar :D

Dışarıda kalmak için aileye sunulacak mazeretler adlı başlığa mevcut :D

Kitabı okurken ne kadarda kanser olsamda, hakikaten çoğu kadın kitapta yazanlar gibi :D Kitabın ana fikri bütün erkekler öküz, güzel yanından bakın kızlar öküzü sever :D

Son düzenleme:
Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az. O misal biraderim ben okunası kitabı burada paylaştım içinizden 3-5 kişiyi geçmeyecek okuyan insan sayısı. Bu nedenle ben veririm alırsınız o ayrı mesele almazsanız bir zararım olmaz.

Bak bir arkadaşımız detaylı şekilde analizini yapıyor :) @Kasrqaa gibi olun :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8