Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

garip ilk açılış

Beyler merhaba, bugün ilk açılışımı anlatıcam ve yaşadığım garip bir durumu soracağım.

Alışveriş merkezinin önünden geçiyordum kız çok güzeldi maskesini fln indirmişti benim gidesim geldi ama gitmedim sokağı döndükten sonra dedim ki "evde pişman olursun ama" kendi kendime, sonra sokağı dönüp yanına gittim (uzaklaşmamıştım o kadar). Şimdide konuşmalarınızı anlatacağım biraz alt alta yazıcam burayı.

(Gidene kadar acaba ailesi burda mı? Kız küçük mü acaba (17'den küçük mü, ben 17'yim) gibi sorular... bunlar aklımdan geçerken bi baktım kızın önüne gelmişim bile)

Ben: Merhaba
Kız: Merhaba
(Oturmam gerekiyordu ve bankta hamburger paketi vardı, kaldırmak istedim)
Ben: Senin yemeğin mi?
Kız: Hayır

Baktım çöpmüş yere attım, ona döndüğümde telefona bakıyordu (sıkıntı yok :p) ve ben kilitlendim içimden sürekli oturmalısın diyorum ama oturamadım, otursam ne diyecemki
fln sayıkladım içimden.. Nefes alış verişim hızlandı baya heyecan yaptım 5-6 saniye böyle geçince içimden dedim aha sıçtık.

(Düşünmeyi kesip birden istemsizce kahkaha atıp)
Ben: Neyse ben sıçtım! :D görüşürüz
Kız: mal mal baktı sonra telefona devam (lan gülseydin bari ben gülünce herkes güler!)

Yanlışlarım ve sonradan fark ettiğim yanlışlarım:
- Oturmadım (bunu hepimiz biliyoruz :/)
- Göz teması sıfır (olaydan sonra kızı hatırlamaya çalışınca gözleri aklıma gelmedi)
- En kötü, adını sorabilirdim bu bile aklımdan uçtu
Neyse say say gider bu

Birde şöyle garip bir durum hissettim acaba böyle birşey var mı. Kız benden küçüktü sanırım (evet sormadım :/)
Ben ailenin en büyüğü ve tek oğluyum. Bi' kaç tane kız kardaşim var. Kızın yanında cinsel bişey hissetmedim. 2 seçenek var (2. si yazarken aklıma geldi) Ya bunca zaman abi olduğum için bi abilik iç güdüsü bişey var ya da aşırı heyecandan hissedemedim :D

Son düzenleme:
Beyler merhaba, bugün ilk açılışımı anlatıcam ve yaşadığım garip bir durumu soracağım.

Alışveriş merkezinin önünden geçiyordum kız çok güzeldi maskesini fln indirmişti benim gidesim geldi ama gitmedim sokağı döndükten sonra dedim ki "evde pişman olursun ama" kendi kendime, sonra sokağı dönüp yanına gittim (uzaklaşmamıştım o kadar). Şimdide konuşmalarınızı anlatacağım biraz alt alta yazıcam burayı.

(Gidene kadar acaba ailesi burda mı? Kız küçük mü acaba (17'den küçük mü, ben 17'yim) gibi sorular... bunlar aklımdan geçerken bi baktım kızın önüne gelmişim bile)

Baktım çöpmüş yere attım, ona döndüğümde telefona bakıyordu (sıkıntı yok :p) ve ben kilitlendim içimden sürekli oturmalısın diyorum ama oturamadım, otursam ne diyecemki
fln sayıkladım içimden.. Nefes alış verişim hızlandı baya heyecan yaptım 5-6 saniye böyle geçince içimden dedim aha sıçtık.

Kız: mal mal baktı sonra telefona devam (lan gülseydin bari ben gülünce herkes güler!)

- Göz teması sıfır (olaydan sonra kızı hatırlamaya çalışınca gözleri aklıma gelmedi)
- En kötü adını sorabilirdim
Neyse say say gider bu

Birde şöyle garip bir durum hissettim acaba böyle birşey var mı. Kız benden küçüktü sanırım (evet sormadım :/)
Ben ailenin en büyüğü ve tek oğluyum. Bi' kaç tane kız kardaşim var. Kızın yanında cinsel bişey hissetmedim. 2 seçenek var (2. si yazarken aklıma geldi) Ya bunca zaman abi olduğum için bi abilik iç güdüsü bişey var ya da aşırı heyecandan hissedemedim :D
En azından Denemişsin.
Abiliktendir o 😉

Aynen reis en azından pişman olmadım ve bu tecrübe oldu. İş olsa heralde yine aynı zevki alırdım. Zincir kırıldı artık :D

Düşünme eylemi hormonları devreye sokar ve s*k gibi kalırsın boktan bir durum bir kız gördün beğendiysen git yanına ne konuşacağımı falan düşünmek adrenalin hormonunu devreye sokması ile birlikte baskı altında ve stresli olursun çünkü bir çözüm yolu arıyorsun onun için düşünme yap kıza küfretmedikce taciz etmedikçe dayak falan da yemezsin bu arada sikinin kalkmayışı stresli olduğundan dolayı düşün ve bana özelden yaz

Hafta içi bidaha gidecem bakalim ilerleme var mı :) değerli yorumlarınız için teşekkürler

Devam et yapa yapa olur

- En kötü, adını sorabilirdim bu bile aklımdan uçtu
Neyse say say gider bu

Biraz yaşamışlık gerekiyor ben lise zamanlarımda yılda hiç değilse bile 10 kere deniyordum ha çoğu olmuyordu fakat üniversiteye geçtiğimde kızlarla çok daha rahat konuşabildiğimi farkettim bu kötü tecrübelerim sayesinde ama neyide farkettim biliyo musun süper bi açılış yapmak zorunda değilsin orta bi açılışlada aşırı kötü olmadığı sürece kızın gönlü varsa hallolur , gönlü yoksa en iyi açılışlada olmaz...
Kız arkadaşların olsun illa sevgili olmak zorunda değil olayları daha rahat anlarsın bizden aldığın öneri ile onlardan aldığın öneri bir olmaz onlarınkini baz alabilirsin .

Normalde'de düşünme eylemi anrenalın falan stres hormonlarını devreye sokuyorum bir bilginiz varmı dostlar.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8