Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

garip ve çıkmaza girmiş uzun bir muhabbet

arkadaşlar merhaba. lafı uzatmayacağım. direkt verilmesi gereken detayları verip soruma geçeceğim. notu okuyun lütfen

bundan yaklaşık 5 yıl önce facebook üzerinden bir kızla tanışmıştım. şehirler farklıydı ama nedendir bilinmez muhabbetimiz çok eğlenceliydi ve ilişki iyice samimileşmeye başlamıştı. ileri zamanlarda daha da ileri gittik. telefonda uzun süreli ve sürekli konuşmalar sonra cinsel muhabbetler falan derken birbirimize yarı çıplak fotoğraflar, seks pozisyonları atma bizde deneyelim falan demesi kızın bana bu gibi şeyler konuşarak ilişki ilerliyordu. sonra bu kız benim bulunduğum şehire tatile geliyordu ama şehir merkezi bana çok uzak olduğu için ve biraz cesaretsiz olduğum için gitmedim. 1 sene daha geçti 2. defa da gitmedim. sonrasında ben cinsel konuda biraz aşırıya kaçtığım için aramız soğudu ve 1 sene düzgün muhabbet etmedik. Kız 3. sefer geldi ve mesaj attı bu sefer kızın tavırlarından dolayı gitmedim ve o günden beri kızla konuşmuyorduk (1 seneden fazla) 1 ay önce youtube kanalıma bir yorum atmış hiçbir yerde bulamadım dönünce geri bana ulaş diye. bende geri döndüm ve muhabbetimiz gene başladı. seni özledim demeler falan demeye başladı sonra telefonda konuştuk ve bu sefer yine geleceğini ve buluşacağımıza dair kesin konuştuk. konuşmalar esnasında sizde kalabilir miyim bir kaç gün falan dedi bende hayır dedim o da neden dedi ben de benim için sorun yok ama ailen kesin izin verirdi zaten :d dedim o da neden vermesin arkadaş değil miyiz dedi bende hayır biz hiçbir zaman arkadaş olmadık dedim ve o da neyiz o zaman dedi bende buraya gelince yüzüne söylerim dedim. ( aklıma aramızda her zaman bir çekimin olduğunu söylemek vardı) ondan sonra kız konuşmayı kesti ve tekrar sorduğum zaman oraya belki gelmeyebilirim moralimi bozuyorsun dedi ve bugün konuşmamız şu şekilde geçti a ben x kız olsun

a - şu ingilizce yazan yerde ne demek istiyor?
x - bilmem
a - x ciddi konuşmaya çalışıyorum sorduğum her şeye salak salak cevaplar veriyorsun amk
x - Sen sorduğum şeyi cevaplamadın bile
a - ben neyi sorduğunu bile anlamadım
x - Neyiz dedim Arkadaşım değil misin amk
a - bende dedim ki sana hani buraya gelecektin ya o zaman konuşuruz
x- iyi
a- sen bilirsin

on dakika sonra
x - bu arada ingilizce soruduğun şu .... (falan dedi)
a - iyi
x - babam bayram gibi belki geliriz diyor

not: arkadaşlar biliyorum sanaldan ilişki yapmam bu kadar uzatmam saçmalık. gelirse gelir gelmezse gelmez pek umrumda olacağını sanmıyorum. bu kızla konuşurken üstünden 4 kız geçti reel hayatımda. yazın da bolca saha yapacağım zaten. ama bu kızın karakterini çözümleyemedim. ve takıntı yaptım. belki reelde 10 kere bitirmiştim işimi ama sanaldan olunca iş değişiyor. ek olarak da en eski kız arkadaşlarımdan birisi. birçok şey konuştuk bayağı tanıyoruz. ve bu kızın bana ilgisi olduğunu da biliyorum.

sorum şu

bu kızla açmaza nerede girmiş olabiliriz? Friendzone a atmış olduğu aşırı kaçtığım dediğim yerden sonra nextlemem mi gerekirdi? Direkt nextlenmeli mi yoksa açmazı açılabilir mi?

İşi gerçeğe dökemedin, zamanında reel anlamda adımını atamadın, tekrar kızın ilgisini çektin yine adım atamadın. Konuşmada kızı azarlamandan falan bahsetmiyorum bile, kanımca baya bir hatan olmuş tek tek açıklamak uzun sürer. Bidahakine zamanında davranmanı öneriyorum.

Kendine iyi bak!

İşi gerçeğe dökemedin, zamanında reel anlamda adımını atamadın, tekrar kızın ilgisini çektin yine adım atamadın. Konuşmada kızı azarlamandan falan bahsetmiyorum bile, kanımca baya bir hatan olmuş tek tek açıklamak uzun sürer. Bidahakine zamanında davranmanı öneriyorum.

Kendine iyi bak!

Anladım dostum. Teşekkür ederim.

Notu görmeden upuzun bir mesaj yazacaktım iyi ki görmüşüm.

Dostum açmaza girmenin nedeni benim fikrimce laf söyleyip icraat yapmamandan kaynaklanıyor. Şu dediğimi doğru bulmayanlar da olacaktır ama belkide önceden aranızın güya cinsel konudan soğumasının asıl sebebi bu olabilir.

Bu açmaz düzelir mi dersen düzelebilir fakat "ve takıntı yaptım" demen ve böyle uzun süreli bir "sanal" flört, açmazı düzeltmemen gerektiğini gösteriyor. Nextleyip bu takıntıdan kurtulman gerekiyor. Hiçbir hayat takıntıya takılmaya değecek kadar uzun değil.

Notu görmeden upuzun bir mesaj yazacaktım iyi ki görmüşüm.

Dostum açmaza girmenin nedeni benim fikrimce laf söyleyip icraat yapmamandan kaynaklanıyor. Şu dediğimi doğru bulmayanlar da olacaktır ama belkide önceden aranızın güya cinsel konudan soğumasının asıl sebebi bu olabilir.

Bu açmaz düzelir mi dersen düzelebilir fakat "ve takıntı yaptım" demen ve böyle uzun süreli bir "sanal" flört, açmazı düzeltmemen gerektiğini gösteriyor. Nextleyip bu takıntıdan kurtulman gerekiyor. Hiçbir hayat takıntıya takılmaya değecek kadar uzun değil.

kanka bende icraat yapmamamdan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. ve açıkçası cinsel konuda soğumasının sebebi benim aşırıya kaçmam. kız oyun oynayarak beni test ediyordu resmen ve benim de aşırı yüksek libidomun olduğu döneme denk gelince söylediklerimi kontrol edemedim. takıntı olayı anlık eli boşluktan gelen bir his ve asıl takıntım kıza değil bu karakterdeki davranışlara. yani bu karakterleri öğrenmek istediğimden kaynaklı bir takıntı diyebilirim. yorumun için teşekkür ederim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8