Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

garson kızdan numara istemek

beyler bugün babamla bi lokantaya gittik, garson hatun efsaneydi aq. numara isticektim babamdan ötürü isteyemedim.

yarın arkadasla gidip isticem, hayırlısı.

not: sakın ola kelle paça içmeyin, içtirmeyin. o ne illet bi çorbadır öyle boğazımdan geçmedi aq.

beyler bugün babamla bi lokantaya gittik, garson hatun efsaneydi aq. numara isticektim babamdan ötürü isteyemedim.

not: sakın ola kelle paça içmeyin, içtirmeyin. o ne illet bi çorbadır öyle boğazımdan geçmedi aq.

kelle paça sevilmez mi amk efsane çorbadır bir de limon sıkıcaksın öfff

kelle paça sevilmez mi amk efsane çorbadır bir de limon sıkıcaksın öfff

yemin olsun kusacaktım yav. resmen önüme bi tabak pislik koydular amk. daha önce ekmek arası bok yemişliğim var -kokoreç- ama bu çok ayrı gayri bişey. evlerden ırak.

Nasıl açılış yapmayı planlıyorsun? Saha raporunu bekliyoruz :)

direkt adini sorup numarasini isticem masada. oyle cok ozel planlarim yok
Benim setteki gibi "Teşekkürler, size afiyet olsun" diyip kasadaki şişko aptal herife söylerse iddiaya girdik arkadaşımla diyip, hesabı ödeyip sıvış yoksa arkanı kollaman gerekebilir :D sadece tecrübe.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8