Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Geç Boşalma Sorunu

Selamlar. Bugün flörtümün kaldığı eve gittim. Kısa bir konuşmadan sonra öpüşmeye başladık. Sonrasında soyunduk ve blowjoba geçtik. İlk kez böyle bir şey yaşadım ve aşırı hoşuma gitti. Sıcak hissettim. Zevki almaya baktım. Süreyi umursamıyordum. Erken de olabilirdim geç de. Arkadaşının evindeydik ve arkadaşı içerde uyuyordu. Bu yüzden seks yapmadık. Ama bir sorun oldu, tam 43 dk sürdü. Dedim ne oluyor aq? Haftada en fazla 2 kez mala vuruyorum ve p*rno izlemiyorum. Sizce nedeni ne olabilir?

Bence mala vura vura mal olduğundan şaşırmıştır çavuş tokatlaya tokatlaya ne zaman kusacağını yani zaman algısını kaybetmiştir

Arkadaşlar aralıksız 32 saat seks yapabiliyorum bunu nasıl çözerim der gibi bir soru olmuş.Bunun bir problem olmadığını biliyoruz.Neden böyle bir soru sorduğunu da anlamadım açıkçası.İlla boşalacağım diyorsan çavuşu tokatlama en az 3 4 gün bir de öyle dene yani sana başka ne diyebiliriz ki

Arkadaşlar aralıksız 32 saat seks yapabiliyorum bunu nasıl çözerim der gibi bir soru olmuş.Bunun bir problem olmadığını biliyoruz.Neden böyle bir soru sorduğunu da anlamadım açıkçası.İlla boşalacağım diyorsan çavuşu tokatlama en az 3 4 gün bir de öyle dene yani sana başka ne diyebiliriz ki
ne alaka bunu mu çıkarıyorsun

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8