Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Geç Boşalma Sorunu

Üstat Belki Kızdan Haz almamışsındır
Yada Arkadaşı uyuduğu için Gerginsindir
Kafana Takmamayı öneririm çünkü o da etki ediyor
20-25dk olacağına inan Inanmak Beyni etkiler bir nevi beyini kandırır yani
Bu zamana kadar Garı S*kmed*yim için
Fazla Tavsiyye veremiyorum 🤣

O andaki psikolojin, stresin, gerginliğin ve bir sürü şey boşalmanı etkiler. Eğer şikayetçiysen doktora görünebilirsin veya kayganlaştırıcı kullanabilirsin.
kayganlaştırıcı jel getirdi 20 dakikayı geçince. o yardımcı oluyor boşalmaya ama ona rağmen bir anda olmadı. 20. dakikada iyiydim, herkes mutluydu. belli bir süre sonra boşalabildim. bir de seks olmayınca ve kafamda sürekli onu isteyince belki de boşalmamı sekse şartladım. bir de süre sıkıntım vardı eve gitmem için.

Buradaki sidik yarıştırma olayını anlamıyorum. Kategori doğru, sorduğu soru bir sorun teşkil ediyor. Çözüm arıyor insanlar neden üstten bakarak yaklaşıyor anlamıyorum.
sorma yahu. süre olarak iyi, baya iyi hatta. ama ben bunu övmek için anlatmıyorum. geç boşalmadıkları için nasıl bir illet olduğunu anlamıyorlar :D. ürologların önerdiği seks süresi 20 dk. 15 dk ön sevişme 5-6 dk penetrasyon. yani genel olarak 20 dk iyidir. fazlası olunca gereksiz bir efor biniyor vücuda ve daha da stres yapıyorum. süre sıkıntısı falan olmasa zaman da su gibi akardı, bir de ilkim olduğu için baya değişik oldu. çok değişik duygulardan geçtim.

sorma yahu. süre olarak iyi, baya iyi hatta. ama ben bunu övmek için anlatmıyorum. geç boşalmadıkları için nasıl bir illet olduğunu anlamıyorlar :D. ürologların önerdiği seks süresi 20 dk. 15 dk ön sevişme 5-6 dk penetrasyon. yani genel olarak 20 dk iyidir. fazlası olunca gereksiz bir efor biniyor vücuda ve daha da stres yapıyorum. süre sıkıntısı falan olmasa zaman da su gibi akardı, bir de ilkim olduğu için baya değişik oldu. çok değişik duygulardan geçtim.
Aşkım Bitmedimi ?
Hanım dur Uzatmalara gidiyoruz 🤣

Aynı sorunu ben de yaşadım. Sınavdan bir gün önce olunca gerginlikten olduğunu fark ettim. Bazen genetik oluyor.

Stres, gerginlik vb etkileyebilir. Bazen 2 dakikada yaptığın 20 30 dakikadan daha iyi hissettiriyor ben bir dönem kullandığım lustraldan tecrübe edindim bunu ve ilaç sonucu olması kötü bi deneyimdi :) Bir müddet sonra işkence haline geliyor ve keyif almıyorsun. Senin durumunda ise kız sana yeterince çekici gelmiyor olabilir yapmış olmak için yapıyorsan. Arkadaşıyla ilgili evle şununla bununla ilgili gerginlik yaşamış olabilirsin kafanda. Naçizane tavsiyem mastürbasyonu en aza indirgemeye çalış ve yediğine içtiğine dikkat et sağlıklı beslen alkol şu bu etmenleri de biliyorsun zaten. Hadi eyv.

Stres, gerginlik vb etkileyebilir. Bazen 2 dakikada yaptığın 20 30 dakikadan daha iyi hissettiriyor ben bir dönem kullandığım lustraldan tecrübe edindim bunu ve ilaç sonucu olması kötü bi deneyimdi :) Bir müddet sonra işkence haline geliyor ve keyif almıyorsun. Senin durumunda ise kız sana yeterince çekici gelmiyor olabilir yapmış olmak için yapıyorsan. Arkadaşıyla ilgili evle şununla bununla ilgili gerginlik yaşamış olabilirsin kafanda. Naçizane tavsiyem mastürbasyonu en aza indirgemeye çalış ve yediğine içtiğine dikkat et sağlıklı beslen alkol şu bu etmenleri de biliyorsun zaten. Hadi eyv.
Lustralı ben de kullanıyorum usta. ondan büyük ihtimalle

Lustralı ben de kullanıyorum usta. ondan büyük ihtimalle
Antidepresanlar boşalma süreni uzatır. Uzun sürede boşalmak için içmiyorsun umarım, allah tantra öğretisini ve kegel egzersizlerini boşuna vermemiş de mi ? İyice özümsersen 2 saat aşağısında boşalmak için kasman lazım, tamamen zihinsel olay (y)

Antidepresanlar boşalma süreni uzatır. Uzun sürede boşalmak için içmiyorsun umarım, allah tantra öğretisini ve kegel egzersizlerini boşuna vermemiş de mi ? İyice özümsersen 2 saat aşağısında boşalmak için kasman lazım, tamamen zihinsel olay (y)
Yok antidepresan yazdı psikiyatr ondan kullanıyorum. o egzersizleri duymadım daha önce nasıl şeyler?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8