Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Gece Ortamlarında Ne İçmelisin ?

Bu tarz ortamlarda bardakla ya da şişeyle servis edilen içecekleri tercih et.

Şarap, cin&tonik, bira, enerji içeceği, enerji&vodka tarzı içecekler içmeni tavsiye ederim.

Aslında bakarsan en güzeli alkol almamak.

Alkol insana geçici bir cesaret verir.

Kadınlarla tanışma konusunda kendini hızlıca geliştirmek istiyorsan yapay cesaret vericiler kullanmamalısın.

Ayık kafayla tanışmaya çalışman, kadınlara yaklaşma konusunda çok daha hızlı ilerlemeni sağlayacak.

Bu şekilde tanışma korkunu yendiğin zaman, gerçekten içinde bulduğun korku kapanını kırmış olacaksın.

İçindeki cesareti kullan. Çünkü başka hiçbir şeye ihtiyacın yok!

Eğer illa ki bir içecek alacaksan, bir kızdan mutlaka fikir al. Bunu fırsata dönüştür. Kadınlarla tanışmak için bahane olarak kullan. Her fırsatta kadınlarla tanışmaya çalış. Mekanda ne kadar çok insan tanırsan, oradaki popülariten o kadar artar.

Bence size yapay özgüven veren herşeyden uzak durun. Aynı şekilde vücudunuza zarar verecek herşeyden de uzak durun. Ben hayatımda ağzıma sigara/alkol aldığımı hatırlamıyorum. Size tavsiyem, olayı beyninizde bitirin.

bir de babamın bir öğütü vardır yıllardır unutmam :D alkolleri karıştırmayın arkadaşlar yani bira içtikten sonra ağzınıza tekila sürmek gibi hatalara düşmeyin. neyle başladıysanız onla devam edin eğlenceden kopmadan tadını çıkarabilirsiniz o zaman alkolün :D :D

çok gururlu olarak söylemesem de alkolü seven bir adamım. O gün shot içecekseniz tekilayı 5 shottan fazla atmamanız taraftarıyım(hele ortamda kızlar varsa) Normal kokteyl içecekseniz de votka enerji veya 2 adet bira içip gecenizi kapatın. Macera aramayın. Yanınızdaki içtiğiniz insanlara güvenmiyorsanız bir yudum bile alkol içmeyin.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8