Alfaloji Forum

Sitemize hoş geldiniz.

geçmiş

bilmiyorum doğru yere mi açtım konuyu dostlarım geçmişimi bu aralar fazla takmaya başladım eskiden sosyal ilişkilerim çok kötüydü aslında geçmişimi sevmiyorum ama kabullenmeliyim

Geçmişimiz bizimle yaşamaya devam eder sevip sevmemek bunu değiştiremez.

Kötü olarak gördüğün sosyal ilişkilerini niçin kötü görüyorsun? Kendinde mi hata buluyorsun karşındakinde mi? Nelerde eksiklerin var?
Bunları yazarsan okuyanlara kendini daha iyi açıklamış olursun. Bu sayede alacağın eleştiriler ve tavsiyeler de senin için daha aydınlatıcı olabilir.

CemilQardasli

Ayın En Aktif Üyesi
bilmiyorum doğru yere mi açtım konuyu dostlarım geçmişimi bu aralar fazla takmaya başladım eskiden sosyal ilişkilerim çok kötüydü aslında geçmişimi sevmiyorum ama kabullenmeliyim
Insan Geçmişiyle yaşar Çünkü her 1 saniyen şuan geçmişte Kaldı ve Artık o Anı DEĞIŞTIREMEZSIN ve Sadece hatırlaya Bilirsin. Şöyle olsa Güzel olurdu yerine
Böyle Yaptığım Kötü Olmuş Artık Gelicekte Bundan Kaçınayım də Hatalarında sadece ders çıkar.
Mükemmel Bir Sosyal ilişkim olsun diye de kendini Hırpalama
Ve En Iyisi Çok Düşünme Boş Vakitin az olsun ki Bir şeyleri sorgualamaya vakitin kalmasın.
Iyi Forumlar

Evet geçmişini kabullenmelisin, geçmişini yok sayamazsın tabii ki ama geçmişinde yaptığın hatalarına kafayı takıp zihnini hatalarınla doldurursan yarın için ne düşünmeye zamanın ne de enerjin kalır. Geçmişini kabullenip önüne bakman senin için kesinlikle yararlı olacaktır dostum. Yüzleşme filminden bir laf:
'Bütün hayatını geriye bakarak geçiremezsin.'

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8