Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Gel içeri 😉 (Muhabbet)

Sandığımdan daha çok kişinin kötü geçiyor 😓

Ben 2 haftadır 17 saat çalışıyorum 6-23. Kendi işim bilgisayarda. Bazen pazarları çıkıyorum hava almaya. Çalışmak için sporu vs. bıraktım. Mutluyum yani günün sonunda başardıklarım bana yetiyor 😁 Büyük bir iş yapmaya çalışıyorum sonunu falan düşünmüyorum ne yapılacak nasıl olacak bu iş diye... o an ne yapılması gerekiyorsa onu yapıyorum.
Çok Güzel böyle devam Üstat

sınava 1 hafta kalmış aile baskısı desen var sinir desen var stres desen var onun dışında bu aralar dışarı çıkıp sosyalleşemiyosun da tabaklarım da bitti sınava odaklanacam diye dört duvar arasındayım set açma yok sosyalleşme yok bi sporumu devam ettiriyorum onun dışında sadece ders yapıyorum ama millet eğlenirken benim çalışmam koyuyo biraz anlican hayat şuan da b*k gibi gidiyo

sınava 1 hafta kalmış aile baskısı desen var sinir desen var stres desen var onun dışında bu aralar dışarı çıkıp sosyalleşemiyosun da tabaklarım da bitti sınava odaklanacam diye dört duvar arasındayım set açma yok sosyalleşme yok bi sporumu devam ettiriyorum onun dışında sadece ders yapıyorum ama millet eğlenirken benim çalışmam koyuyo biraz anlican hayat şuan da b*k gibi gidiyo
Sayısal eşit ağırlık? Ben de girecek bu sene sınava

Üstat sen başarınca onlar pişman olucak
Sınavda istediğin başarıyı elde edersin umarım. Hiç sıkılmadan çalış Onlarıda pek dert etme 1 hafta dişini sıka bilirsin öyle değil mi ? Ailenide merak etme sinavdany sonra maks 3-5 gün konuşurlar.
Bu arada istemeye istemeye çalışırsan pek efektif olmuyacak.

Allah yardımcın olsun kardeşim bu yazımın altına güzel geçti her şey yazarsın umarım )

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8