Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Gel içeri 😉 (Muhabbet)

Les gibi geciyor neredeyse , butun gun evdeyim , finaller oldugu icin bu ay boyunca pek yapacak bir sey yok , ayrica memlekete geri dondugum icin o uni hayatindan da eser kalmadi , asosyal olduk gene , finaller bitince memlekette hala samimi oldugum bi arkadas var onunla takiliriz onun disinda yapacak bi sey yok gibi gorunuyor , genclik kamplari var , onlara gitmeyi dusunuyorum fakat hala kafa dengi bi kiz arkadas bulamadigimdan bu da yatmis gozukuyor

Ben de saçma bir dönemin içindeyim. Günde 10 saat ders çalışıyorum (abartı değil gerçekten 10-11 saat arası ders yapıyorum günlük). ders yüzünden kitap okuyamıyorum, spor yapıp ağırlık kaldıramıyorum. Hayırlısı diyelim.

Ben de saçma bir dönemin içindeyim. Günde 10 saat ders çalışıyorum (abartı değil gerçekten 10-11 saat arası ders yapıyorum günlük). ders yüzünden kitap okuyamıyorum, spor yapıp ağırlık kaldıramıyorum. Hayırlısı diyelim.
dostum ders çalışamıyorum ben ya nası yapabiliyorsunu hiperaktivite var yerimde duramıyorum ben spor okumak istiyorum o kadar ders alakam yok

• Beğen
Tepkiler: Jim
akademik kariyer yapmak istemiyorum girişim konusunda kendime güveniyorum ailemin zoruyla okuyorum bu bölümü

• Sevdim
Sporu seviyorsan spor üzerinde de akademik kariyer yapabilirsin. Akademiye sırtını dönme sevdiğin işi orada da yapabilirsin
Ben farklı bir strateji izliyorum kitap okuyorum ve çözümlü soru videoları izliyorum mantık üzerine çalışıyorum soru veya deneme fazla çözmedim bir kaç konum var inşallah dişimi sıkarsam bitirecem fazla riskli benim iş nerden baksan 30-35 aradı kitap bitirdim belki daha da fazla umarım istediğim yeri kazanarım sen de dahil dostum

Şimdilik bazı şeylerden farağat et sık dişini 10 saatin ekmeğini yersin sonra
Iyi dersler umarım istediğin şeyi elde edersin

• Sevdim
Les gibi geciyor neredeyse , butun gun evdeyim , finaller oldugu icin bu ay boyunca pek yapacak bir sey yok , ayrica memlekete geri dondugum icin o uni hayatindan da eser kalmadi , asosyal olduk gene , finaller bitince memlekette hala samimi oldugum bi arkadas var onunla takiliriz onun disinda yapacak bi sey yok gibi gorunuyor , genclik kamplari var , onlara gitmeyi dusunuyorum fakat hala kafa dengi bi kiz arkadas bulamadigimdan bu da yatmis gozukuyor
Hayırlısı umarım güzel olur

Sandığımdan daha çok kişinin kötü geçiyor 😓

Ben 2 haftadır 17 saat çalışıyorum 6-23. Kendi işim bilgisayarda. Bazen pazarları çıkıyorum hava almaya. Çalışmak için sporu vs. bıraktım. Mutluyum yani günün sonunda başardıklarım bana yetiyor 😁 Büyük bir iş yapmaya çalışıyorum sonunu falan düşünmüyorum ne yapılacak nasıl olacak bu iş diye... o an ne yapılması gerekiyorsa onu yapıyorum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8