Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Genel ilişkiler hakkında

Dostlar sorum kısa olacak genel ilişkiler anlamında dost,kız vs vs kendimi şu andan itibaren değiştirdim fakat bunu uygularken bana zararı olacağını düşünüyorum
karakter olarak kendimi değiştireceğim ve baskın dominant bir karaktere sahip olmak istiyorum yavaştan başladım bile
fakat bunu tavır olarak nasıl yapmma lazım bilmiyorum ciddi anlamda bu forum sayfasından aldığım bilgileri başka yerlerde alamıyorum
bana tavsiye verir misiniz ne yapacağımı bilmiyorum nasıl bir yol izleyiyim bilmiyorum biraz paranoyak bir insanım neyse okuduğunzu için çok teşekkür ediyorum cavaplarınız için şimdiden teşekkürler ve bu arada önerebileceğiniz kitaplar varsa yazarsanız sevinirim

Baskın olmanın ve karakter değişiminin yakın çevrende “Cyborg eskisi gibi değil çok değişti.” gibi söylentilere yol açabileceğini söyleyerek başlamak istiyorum. Bunları sık sık duyacaksın, o yüzden bazı yerlerde önemsememelisin yumuşarsan baskınlık diye bir olayın olmaz. Her olayda önermiyorum dediğim gibi baskın olacağım derken bütün arkadaşlarından da olma. Kafanda da hep “baskın olacağım.” diye tekrar etme hatta bir yerde karar verilene dek aklına bile getirmesen daha rahat hissedersin kendini.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8