Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Genetik Faktörler Ve Biz

Katılım
5 Haziran 2018
Mesajlar
227
Tepkime puanı
238
Şehir
Bursa
Dostlarım forumda bir başlık okudum ve herkes ikiye ayrılmış gibi bir takım insan der ki genetik faktörler alfayı alfa yapar(sonradan değiştirilen dış görünüş de dahil) diğer durup da der ki özgüven rahatlık vs.

Bakın dostlarım aptallar ve başarısızlar ne yapar biliyor musunuz? Değiştiremeyeceği şeyler için üzülüp dururlar ve bir şeyleri değiştirememeye devam ederler.
Peki ya zekiler ve başarılı insanlar ne yapar? Değiştiremeyeceği şeyleri S İ K T İ R ederler ve değiştirebileceklerine odaklanırlar.

Dostlarım açın tarih kitaplarını kendi gözlemlerine dayanarak diyebilirim ki yükselenlerin iki özelliği vardır ilki çıkarcı olmalarıdır ahlak gibi yasaları dinlemezler ve kendi çıkarları doğrultusunda hareket ederler ikincisi ve bizi ilgilendiren kısım ise yükselenlerin çoğunu en azından hatırlananları zirveye, dipten çıkmıştır cengiz olsun hitler olsun ölümden dönmüşlerdir ve köpek gibi çalışmışlardır.

Şimdi dostlarım size soruyorum ne yapalım 1.80değiliz diye ağlayalım mı gözlerimiz renksiz diye asosyal mi olalım genetik faktörler tarafından yıkıma uğranılmışlığı kabul edip oturup ağlayalım mı hastalıklarımızla dertenip tedaviyi unutalım mı yoksa ayağa kalkıp sporla boyumuzu mu uzatalım yada renkli lens veya güneş gözlüğü vs artık her ne ise gözümüzü daha ilgi çekici hale mi getirelim jaw egzersizlerii yapıp tipimizi mi düzeltelim doktora gidip hastalıklarımızi mı yenelim bakım yapıp gerekirse estetik mi olalım? Yada kıçımızı yayıp hepsine bahane bulalım ve saatlerce birşeyler okuyalım belki bir peri gelip çok okudun der ve herşey düzelir he.

HEY DOSTUM ARTIK AYAĞA KALK VE YAPMAN GEREKENİ YAP TİPİNİ VÜCUDUNU OLMASI GEREKEN HALE GETİR POTANSİYEL GENLERDE BİTMİYOR VÜCUDUN MODİFİKASYONA HAZIR VE O PASLANMIŞ ZİHNİNDEKİ GELENKÇİ UTANÇLARDAN ,TANRILAŞMIŞ KIZLARDAN KURTUL.

KENDİNE SOR TAM ŞU AN DOĞRU ŞEYİ Mİ YAPIYORUM?yoksa hala gelişime harcamam gereken vakitle yazılar okuyup meleği mi bekliyorum.

İyi forumlar dostlar...
 
Güzel bir konuya değinmişsin Teşekkürler :)
 
Hayatımı hep Cengiz Han ile özleştirmişimdir gerektiği kadar hırs kullanıp zirveye varana kadar ve vardıktan sonra da asla durmayacağım
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst