Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Gerçek bir erkek olduğunuzu (Alfa) nasıl anlarsınız ?

İnsanlarla daha uzun göz teması kuruyorsun.

Duruşun daha iyi (ağırlık kaldırıyorsun / düzenli spor salonuna gidiyorsun).

Sesin daha derin (ağırlık kaldırıyorsun / düzenli spor salonuna gidiyorsun).

Saçmalıyorken bile kendinden emin konuşuyorsun.

Gerekirse kavga edebilecek yapıdasın. Çatışmadan / tartışmadan kaçınmıyorsun.

Güvendiğin insanlar dışındakilerin ne düşündüğünü fazla takmıyorsun.

Bir alfa olarak insanların sana sürekli shit test atacağının farkındasın ve bunu pek fazla önemsemiyorsun.

Cinsel çekimin pazarlıkla olmadığının farkındasın. Kadını flört oyununda tavlanıp baştan çıkarılacak biri olarak görüyorsun, ilişkinin aynı seviyede eşitlikçi bir pazarlık ile olmadığının farkındasın.

Acı çekmeyi hayatın bir parçası olarak görüyorsun ve acıyı hedeflerine doğru seni iten bir güç olarak görüyorsun.

Acı ve onun getirdiği motivasyonun olduğu sürece hiçbirşey senin ruh halini etkileyemiyor.

Acıyı düşmanın değil arkadaşın yapmayı biliyorsun.

Hakettiğinden daha azını sana veren kadının peşinde koşmuyorsun. Bu kadını hemen yenisiyle değiştiriyorsun, yeni kadınlara açılıyorsun. Ama tapmıyorsun. “Asıl ben ona ödülüm” düşünce yapısına sahipsin.

Dramaya harcayacak zamanın yok. Drama zamanın en büyük katilidir.

Sınırlarını her zaman koruyorsun.

Cesursun. Risk alabiliyorsun.

Projeleri, insanları yönetmeye talipsin. Üzerine sorumluluk alabiliyorsun.

İnsanların, özellikle de kadınların, hafifçe de olsa seni sürekli egemenlik testine (shit test) tabii tuttuğunun bilincindesin. Kendine güvenin ve çerçeven bu testleri otomatik olarak geçmeni sağlıyor.

Bu dünyada kendi başına olduğunun, ebeveynlerinin birgün öleceğinin farkındasın. Herşey sana bağlı. İnsanlar gelip geçici; arkadaşlar, kadınlar, vs. İhtiyaçların için sadece kendine bağımlısın.

İnsanları gerektiğinde bırakmayı biliyorsun.

Tembel değilsin, sürekli bir uğraş, yenilik peşindesin.

Motive ve risk almaktan korkmayan biri olduğun için sürekli yenilsen de sonunda başarının yolunu bulacağını biliyorsun (başarılı insanların başarı – yenilgi oranı ortalama 1’e 12). Yenilmekten korkmuyorsun.

Biri senin hakkında saçmaladığında, öfkeleneceğine, o kişi ile dalga geçiyorsun. Biri bunu ciddi ciddi yapıyorsa, o kişiyi umursamıyorsun.

Hayatın adil olmadığının farkındasın. Kıskançlık feminen bir karakter özelliğidir. Kıskançlığın üretken bir sonuç verme şansı yoktur. Senin gibi verimliliğin nadide örneği birinin kitabında kıskançlık yoktur.

Yapılması gerekenleri zamanında, yapılması gerektiği gibi yapıyorsun. Problemleri daha büyümeden hallediyorsun.

Tembel değilsin, sürekli bir uğraş, yenilik peşindesin.
Can alıcı noktam ..

İnsanlarla daha uzun göz teması kuruyorsun.
Biri senin hakkında saçmaladığında, öfkeleneceğine, o kişi ile dalga geçiyorsun. Biri bunu ciddi ciddi yapıyorsa, o kişiyi umursamıyorsun.
- Verdiğin örneklerin hepsini + ladım fakat sadece bu konu da + koymaktan çekindim. onun sebebi de biraz öfkeli ve sadist bir insanım. dalga da geçiyorum da çoğunlukla direk tartışmaya ve kavgaya girmeye çalışıyorum. bunu düzelteceğim , eminim.

- Verdiğin örneklerin hepsini + ladım fakat sadece bu konu da + koymaktan çekindim. onun sebebi de biraz öfkeli ve sadist bir insanım. dalga da geçiyorum da çoğunlukla direk tartışmaya ve kavgaya girmeye çalışıyorum. bunu düzelteceğim , eminim.

Bende eminim dostum ! Yolunda başarılar dilerim.

Alfa olduğumu anladım açıklıyorum beyler diye incide başlık açabilirim artık olleyyy.Şaka tabi amk ahahhahah

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8