Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Gereği kadar.

Bir kaç gündür yazı yoktu.Şu aralar biraz doluyum.

Gereği kadarını her zaman biz insanlar olarak,gereği kadarı olmayanla değiştiriyoruz.

Ortamdasın ve esprilerine herkes gülüyor.Fakat bu durum vücuduna depomin salgılatıyor.Deli gibi iyi hissediyorsun.Daha çok,daha çok yapman gerektiğini düşünüyorsun.

Sonuç: İnsanların kahkaları yerini,sahte gülmelere bıraktı.Bok.

Masaya oturdun.Karşında 2 tane dişi.Konuşuyorsun ve tamam; Yeşil ışık yandı.Güzel gidiyor.Fakat 15 dakika olmuş ve farkında değilsin.

Sonuç: Numaralarını 15 dakika sonunda alamadın.Bok.

Bu örnekler çoğaltılabilir nitelikte.Hatta bazen saçmaladığınızı farkına da varırsınız.
Bunun için kendime bir stil getirdim.Var mı? Bilmiyorum.

İsmi; Başlıktaki.

Gereği kadar.

1 hafta önce,boludan bir arkadaşım geldi.Espriler yapıyorum gülüyor,eğleniyoruz.Fakat ben abarttığımı hissediyorum.Fakat devam etmem gerektiğini düşünüyorum ve sonuç hüsran.Kendime ise 2-3 espriden sonrasını yasak kılıyorum.Ciddi bir tavır sergiliyorum.

Burada yapman gereken şey; Düşünmek.

"2-3 tane espri yaptım.Şimdi susmam ve arkaya yaslanıp çevreyi kesmem gerekmekte.5 saniye kadar."

Yani 1 kelime etmeden önce biraz düşünmen gerekmekte.Aklına hemen "Eee,biz alfayız abi ne gerek var kasmaya" zaten sonuç aynı şu şekilde.

İlk kızın yanına gittiğinde ne yapacağını bilmiyorsun.Fakat bir kaç kızın yanına gittiğinde ne demen gerektiğini düşünmediğini ve otomatik olarak cevap verdiğini düşünüyorsun.Halbuki beyin o kadar çok alıştı ki; Bazı şeyler otomatik olmaya başladı.

Sen ilk 1 hafta bunu dene.Sonra gel ve bana söyle.Şuan deneme aşamasındayım.Fakat ortamda gülmelerimi abartmamaya,esprileri kontrol etmeye ve söylediklerimi düşünerek ve manipülatif bir şekilde seçerek konuşmaya başladım.Sen de başlayacaksın emin ol.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8